Forza Horizon 5 ne zaman çıkar?

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Forza Horizon 5 tahmini ne zaman çıkar? Daha dur 4 geçen sene çıktı diyenler olacak fakat bu oyun beni çok sardı 5. si için sabırsızlanıyorum. İnşallah daha büyük bir harita olur.

Normalde 2 senede bir çıkarıyorlardı. 4. oyun 2018'de çıkmıştı. Normalde bu zamanlar tam çıkması gerekirdi fakat 4. oyun fazlasıyla tuttu ve satıyor. +Olarak yeni oyunları yapmak daha uğraştırıcı ve zaman alacaktır. Fakat yapsalar bile çıkaracaklarını sanmam. Rockstar'ın GTA 5'ten beslenmesi gibi.

Yakın zamanda çıkacağını düşünmüyorum çünkü 4'e hala güncellemeler ve etkinlikler geliyor. Fakat umarım 2 seneye çıkar ve oyun Japonya'da, ABD'de ya da Almanya'da geçer.

Yakın zamanda çıkacağını düşünmüyorum çünkü 4'e hala güncellemeler ve etkinlikler geliyor. Fakat umarım 2 seneye çıkar ve oyun Japonya'da, ABD'de ya da Almanya'da geçer.

Ya nerede geçtiği önemli değil (tokyoda geçse çok efsane olur ama) harita büyük ve detaylı olsun yeter.
Forza Horizon'ların lisan zamanları kısa oluyor, lisansı bitince yenisi çıkar.

NFS gibi değil bunlar. Eskisi kalmaz piyasada.

Lisans derken?

3 ile 4 arasında 2 sene var. Ve şuan 4. oyun GTA 5 gibi çok tutuyor. Yeni oyun başlamaları bir kaç seneyi bulacağını düşünüyorum çünkü oyun hala taze.

Forza sırasıyla ve 2 senede bir çıkarıyor oyunlarını. 2 sene önce Forza Horizon 4 çıktı. Bu sene yüksek ihtimal Xbox SeriesX ile beraber Forza Motorsports 8 de çıkacaktır. Bu şekilde devam ederse 2022 de Forza Horizon 5'e kavuşabilirsiniz.

Geri
Yukarı