Forza Horizon 5 "Onur Listesine Davet Edildiniz!" nedir?

Zebiux

Hectopat
Daha fazla  
Selam,

Tüm Horizon Macerası bölümlerini tamamladım. Daha sonra sağ üstte "Onur Listesine Davet Edildiniz!" yazısı çıktı ve öyle kaldı. Şimdi ne yapacağım onu anlamadım. Yoksa direkt oyun bitti mi? Bilen birisi ne yapacağımı açıklayabilir mi? Aşağıya 2 görsel bıraktım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-12 173703.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-12 173703.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 650
  • Ekran görüntüsü 2023-03-12 173743.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-12 173743.png
    899,6 KB · Görüntüleme: 347
Peki onur listesine nasıl gireceğim? Horizon Festivali Meksika'ya gidiyorum sadece orada sıralamaya bakabiliyorum başka hiçbir şey yok özel yarış falan.
Onur listesine girmeniz için yapmanız gerekenleri aşağıya yazdım. Eğer yardımca olduysam çözüldü olarak işaretlemenizi rica ederim.

İlk önce Horizon Meksika Festivali'ne ışınlanın.

Ekran görüntüsü 2023-04-20 022819.jpg

Ardından oyunda aşağıdaki fotoğrafta gösterilen alana gelin.

Ekran görüntüsü 2023-04-20 022957.jpg

Bu yuvarlağımsı alanın içine girin ve enter tuşuna basın. Bunu yaptıktan sonra otomatik olarak onur listesine giriş yapmış olacaksınız.

Onur listesine girmeniz için yapmanız gerekenleri aşağıya yazdım. Eğer yardımca olduysam çözüldü olarak işaretlemenizi rica ederim.

İlk önce Horizon Meksika Festivali'ne ışınlanın.

Eki Görüntüle 1747202

Ardından oyunda aşağıdaki fotoğrafta gösterilen alana gelin.

Eki Görüntüle 1747203

Bu yuvarlağımsı alanın içine girin ve enter tuşuna basın. Bunu yaptıktan sonra otomatik olarak onur listesine giriş yapmış olacaksınız.
Yapıyorum da sadece liste çıkıyor önüme başka bir şey yapamıyorum sadece listeye bakabiliyorum.

Yapamadım.

Hocam aynısı bende de oldu, yapabildin mi?
Yapamadım.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Hocam zaten bir şey yapmanıza gerek yok. Adı üstünde Onur Listesi o listeden ibaret. Kendiniz dahil herkesin mükafat puanını sıralama şeklinde görebiliyorsunuz ayrıca bir kaç tane görev açılıyor.
Ama mükafatlarda 1 mükafat eksik o da "Onur Listesine Girin" mükafatı. Ve onur listesine girmeden bazı yarışları yapamıyoruz. Forza Desteğe yazdım umarım yardımcı olurlar.

Ve sürekli sağ üstte "Onur Listesine Davet Edildiniz" diyor.

Ama mükafatlarda 1 mükafat eksik o da "Onur Listesine Girin" mükafatı. Ve onur listesine girmeden bazı yarışları yapamıyoruz. Forza Desteğe yazdım umarım yardımcı olurlar.

Ve sürekli sağ üstte "Onur Listesine Davet Edildiniz" diyor.

Sizin olduğunuz diğer bir konuya yazmıştım aslında bu şekilde

Aynı sorunu bende yaşamıştım ve oyundan çık gir yaptıktan sonra 1 yarış tamamladım. Ardından o
Bölgeye hızlı seyahat ile değil normal bir şekilde gidince onur listesine girebilmiştim. Sizde deneyin bence.

Denemekte fayda var

Yeni konular

Geri
Yukarı