Forza horizon 5 onur listesi nasıl açılır?

LURENTA

Zeptopat
Daha fazla  
Tüm Horizon Macerası bölümlerini tamamladım. Daha sonra sağ üstte "Onur Listesine Davet Edildiniz!" ve " Onur listesini açmak için Horizon Festivali Meksika'ya geri dönün." yazısı çıktı festivale gidiyorum ama hiçbir şey olmuyor ne yapamam lazım?

Sorunuzun çözümünü biliyorum. Yapmanız gerekenleri aşağıya açıkça yazdım, eğer faydası dokunduysa çözüldü olarak işaretlemenizi rica ederim.

İlk önce Horizon Meksika Festivali'ne ışınlanın.

Ekran görüntüsü 2023-04-20 022819.jpg

Ardından oyunda aşağıdaki fotoğrafta gösterilen alana gelin.

Ekran görüntüsü 2023-04-20 022957.jpg

Bu yuvarlağımsı alanın içine girin ve enter tuşuna basın. Bunu yaptıktan sonra otomatik olarak onur listesine giriş yapmış olacaksınız.

Sorunuzun çözümünü biliyorum. Yapmanız gerekenleri aşağıya açıkça yazdım, eğer faydası dokunduysa çözüldü olarak işaretlemenizi rica ederim.

İlk önce Horizon Meksika Festivali'ne ışınlanın.

Eki Görüntüle 1747199

Ardından oyunda aşağıdaki fotoğrafta gösterilen alana gelin.

Eki Görüntüle 1747200

Bu yuvarlağımsı alanın içine girin ve enter tuşuna basın. Bunu yaptıktan sonra otomatik olarak onur listesine giriş yapmış olacaksınız.
Hocam cevap yazdığın için teşekkür ederim, senin dediğin şekilde yapıyorum ama hâlâ ( Onur Listesine Davet Edildiniz ) ve (Onur listesini açmak için Horizon Festivali Meksika'ya geri dönün ) yazısı var ve bazı yarışları onur listesi başarımı olmadan giremiyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2023-04-20_043623559.png
    resim_2023-04-20_043623559.png
    1 MB · Görüntüleme: 40
  • resim_2023-04-20_044001125.png
    resim_2023-04-20_044001125.png
    113,8 KB · Görüntüleme: 59
Normalde fotoğrafta gösterdiğim alanı ziyaret ettiğinizde sizi onur listesine dahil etmesi gerekiyor. Sizinkisi olağandışı bir durum olmuş. Ne yapmanız gerektiğini açıkçası bilmiyorum. Tamamlanan mükafat 27 / 28 diyor. Eksik olan 1 mükafatı tamamlayıp tekrar deneyebilirsiniz. Veya sizdeki durum bir bug da olabilir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunun geliştirici ekibine sorununuzla alakalı ticket gönderebilirsiniz.

Normalde fotoğrafta gösterdiğim alanı ziyaret ettiğinizde sizi onur listesine dahil etmesi gerekiyor. Sizinkisi olağandışı bir durum olmuş. Ne yapmanız gerektiğini açıkçası bilmiyorum. Tamamlanan mükafat 27 / 28 diyor. Eksik olan 1 mükafatı tamamlayıp tekrar deneyebilirsiniz. Veya sizdeki durum bir bug da olabilir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunun geliştirici ekibine sorununuzla alakalı ticket gönderebilirsiniz.

Eksik olan mükafat da Onur listesini ulaşın diyor, cevapladığın için teşekkür ederim hocam

Dosya Ekleri

• resim_2023-04-20_045224676.png
    resim_2023-04-20_045224676.png
    706,7 KB · Görüntüleme: 44
Rica ederim. Dediğim gibi bu sorunla karşılaşan ilk gördüğüm kişisiniz. Destek ekibine yardım ticketi atmayı deneyebilirsiniz, oyun verinizi incelerler.

Aynı sorunu bende yaşamıştım ve oyundan çık gir yaptıktan sonra 1 yarış tamamladım. Ardından o bölgeye hızlı seyahat ile değil normal bir şekilde gidince onur listesine girebilmiştim. Sizde deneyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı