Forza Horizon 5 oyun içi fotoğraflar

Forza Horizon 5 Screenshot 2021.11.07 - 23.29.33.46.png

Oyunu Premium sürüme sahip olmadığım için şu an oynayamıyorum fakat 9'unda bir FH4 hayranı olarak gözümü kırpmadan oynarım herhalde. Oyunun haritası en çok merak ettiğim kısım. 4'ün haritasından büyük mü merak ediyorum...
1.5 kat daha büyük olması lazım. Sanırım meksikayı küçültmeden oyuna entegre etmişler.

Hocam fotoğraflar çok güzel elinize sağlık. Ben çektiğim fotoğrafları nereden bulacağım yardımcı olur musunuz Game Pass üzerinden oynuyorum oyunu.

Hocam ben neden alamıyorum SS'leri acaba nereden indiriyorsun Xbox Series S'te oynuyorum bu forzamotors gallery kısmına giriyorum çıkmıyor.

Fotoğraflar kısmı yüklenmiyor yoğunluktan dolayı galiba teşekkür ederim.
Hocam ben neden alamıyorum SS'leri acaba nereden indiriyorsun Xbox Series S'te oynuyorum bu forzamotors gallery kısmına giriyorum çıkmıyor.
Fotoğrafı çektikten sonra paylaş demeniz lazım. Orada çıkmıyorsa oyun içinden de ulaşabilirsiniz.

Fotoğrafı çektikten sonra paylaş demeniz lazım. Orada çıkmıyorsa oyun içinden de ulaşabilirsiniz.
Paylaş diyorum ona rağmen çıkmıyor maalesef oyun içinden bulduğumda da bir türlü aktaramadım mail ile mobil device'a falan qr kod çıkartıyor uygulamadan nereden okutacağım onuda bulamadım maalesef.

Geri
Yukarı