Forza Horizon 5 para nasıl kazanılır?

dante3483

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Forza Horizon 5'te kolay yoldan nasıl para kasarım? Mesela 20 milyon crlik araçları almak için çok fazla uğraşmam lazım ama bunun daha kolay yolu var mıdır?

Aslında eskiden vardı. Çark ve Para hilesi yapabiliyorduk ama artık yok. Sana yardımcı olmak isterim istediğin aracı oynaman için. Pahalı araçları ucuzdan sana veririm sende normal fiyatına satıp para kazanırsın. Bende sınırsız para, araba ve çark var zaten.

Aslında eskiden vardı. Çark ve para hilesi yapabiliyorduk ama artık yok. Sana yardımcı olmak isterim istediğin aracı oynaman için. Pahalı araçları ucuzdan sana veririm sende normal fiyatına satıp para kazanırsın. Bende sınırsız para, araba ve çark var zaten.

Mesela Audi RS6 2021 oynamak istiyorum ama 20 milyon cr ye satıyor adamlar bende de standart versiyon olduğu için haftalık çark falan vermiyor para zor kasılıyor.

Şimdi fark ettim. Ben konulara discord adresimi yazdığımda özelden yardımlaşmak adı altında forumda uyarı yemiştim. Adam üstte discord adresini yazmış olduğu gibi duruyor, bir yaptırım yok. Oldukça ironik bir forum. :D

1694211759961.png

Geri
Yukarı