Forza Horizon 5 piksel bozulması

İşletim sistemi
Windows 10

Kemal05

Hectopat
Forza Horizon 5 yukledim ilk kısmı oynadim sonra Online'a girdim. Online'da Eleyeci modu ve Story gorevi yaparken her şey gayet iyi ama normal haritaya Gectigim'de cokca goruntu 144p gibi bozuluyor. Oyunu durdup ayarlada bile boyle oluyor 3 - 5 saniye sonra duzeliyor ama cokca oldugu icni gercekten sinir bozucu. Goruntu ayarlarim yuksek bilgisiyarim'da gayet iyi kaldiriyor kasma falan yok. Arkadasimda da var ama onda boyle bir şey olmuyor.
Bu da resmi. Burada cok kotu olmasa bile gercekte daha kotu oluyor goruntu.

Dosya Ekleri

• image_2021-11-21_232841.png
    image_2021-11-21_232841.png
    825,5 KB · Görüntüleme: 408
Forza Horizon 5 yukledim ilk kısmı oynadim sonra Online'a girdim. Online'da Eleyeci modu ve Story gorevi yaparken her şey gayet iyi ama normal haritaya Gectigim'de cokca goruntu 144p gibi bozuluyor. Oyunu durdup ayarlada bile boyle oluyor 3 - 5 saniye sonra duzeliyor ama cokca oldugu icni gercekten sinir bozucu. Goruntu ayarlarim yuksek bilgisiyarim'da gayet iyi kaldiriyor kasma falan yok. Arkadasimda da var ama onda boyle bir şey olmuyor.
Çözünürlük ölçeklendirme gibi bi ayar vardı o açıksa kapatın hocam

İnternetiniz nasıl hocam?

Forza Horizon 5 yukledim ilk kısmı oynadim sonra Online'a girdim. Online'da eleyeci modu ve story gorevi yaparken her şey gayet iyi ama normal haritaya Gectigim'de cokca goruntu 144p gibi bozuluyor. Oyunu durdup ayarlada bile boyle oluyor 3 - 5 saniye sonra duzeliyor ama cokca oldugu icni gercekten sinir bozucu. Goruntu ayarlarim yuksek bilgisayarim'da gayet iyi kaldiriyor kasma falan yok. Arkadasimda da var ama onda boyle bir şey olmuyor.

Aynı sorunu yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi?

Geri
Yukarı