Çözüldü Forza Horizon 5 rakip hayaleti yenme görevi ne?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Master Caution

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Forza 5'te, sezonluk şampiyona da rakip hayaleti yenme görevi mevcut. Bu görevin ne olduğunu tam olarak anlamış değilim. Bilenler yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam festival alanındaki düzlükten alacaksınız görevi Lotus kullanılan görev ise.
Gereği yok. Oyunu durdur. Çevrimiçi sekmesine gel. Rakipler yazar oraya gir oradan yap. Rakiplerde hayaletlerle yarışıyorsun. Lotusu böyle yaptım ben. Resmi ekliyorum sol alttan giriş yapabilirsin.
image-1.png
Hocam festival alanındaki düzlükten alacaksınız görevi Lotus kullanılan görev ise.
Gereği yok. Oyunu durdur. Çevrimiçi sekmesine gel. Rakipler yazar oraya gir oradan yap. Rakiplerde hayaletlerle yarışıyorsun. Lotusu böyle yaptım ben. Resmi ekliyorum sol alttan giriş yapabilirsin.
image-1.png

Çözüm
Eki Görüntüle 1948858
Burdan hangisini seçeceğim?

Eki Görüntüle 1948858
Yaptım teşekkür ederim. :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı