Forza Horizon 5 Rampage V902 direksiyon setini görmüyor

cantecir

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Xbox Game Pass'ten Forza Horizon 5 indirdim ama aldığım Rampage V902 setimi görmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette baktığım kadarıyla bu sorun birçok kişide oluyor zaten elinizdeki set çok kaliteli bir set değil eğer imkanınız var ise iade edin o paraya çok çok daha iyileri 2. elde bulunabilir.

Artı -1 Eksi
İnternette baktığım kadarıyla bu sorun birçok kişide oluyor zaten elinizdeki set çok kaliteli bir set değil eğer imkanınız var ise iade edin o paraya çok çok daha iyileri 2. elde bulunabilir.

İade edemiyorum diye biliyorum açılmasa bile mediamarkdan almıştım gider sorarım Logitech alacaktım oda bütçemi çok fazla aştığı için uygun diye bunu almıştım.

İade ettim sağ olun hocam 2. ellere bakmaya başlarım yarın öneriniz olursa link atarsanız sevinirim.

Bu bütçede ucuz olarak en iyi Logitech DFGT gider kendimde kullanmıyorum bayağı memnunum. Ancak aldıktan sonra baktım yaparsanız daha iyi olur kullanıma bağlı 2-3 yıl daha götürür. Thurustmaster T150 RS Pro da öneririm kaliteli hybrid sistem kullandır uzun ömürlüdür onun bir üst versiyonu T300 bu set zaten en çok tercih edilen setlerden biridir. Logitech tarafında G27-29 fena değil ancak çarklı sistem ve pedalları kronik sorunlu ben olsam çarklı sistem tercih etmem thurustmaster çarklı sistem kullanmıyor.

İade ettim sağ olun hocam 2. ellere bakmaya başlarım yarın öneriniz olursa link atarsanız sevinirim.

Hocam bende V900s var ve Xbox versiyonunda direksiyon şeklinde 900 derece ve tam destekli hassasiyet sorunu olmadan kullanabiliyorum. Eğer sizinki direksiyon olarak görünmüyor ise Steamdan alakalıdır bende de oldu. Ayrıca DFGT öneririm size.

Geri
Yukarı