Forza Horizon 5 Steam üzerinden DualSense destekliyor mu?

xtrax

Kilopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4'ü ilk çıktığı zamanlardan beri oynadığım için Steam'den satın alma gibi bir durumum olmadı. Şu an Forza'da DualSense kullanmak için DS4Windows isimli 3. parti bir uygulama kullanıyorum. Forza Horizon 5'i Steam üzerinden satın alırsam uygulama olmadan direkt Steam üzerinden DualSense'i kullanabilir miyim?

Forza Horizon 4'ü ilk çıktığı zamanlardan beri oynadığım için Steam'den satın alma gibi bir durumum olmadı. Şu an Forza'da DualSense kullanmak için DS4Windows isimli 3. parti bir uygulama kullanıyorum. Forza Horizon 5'i Steam üzerinden satın alırsam uygulama olmadan direkt Steam üzerinden DualSense'i kullanabilir miyim?
Hocam daha oyun çıkmadı, çıktığı zaman anlaşılır, bir ara açıklarlar yada sızar.

Kullanabilirsiniz

Oyun çıkmadı ama daha çok Horizon 4'ü Steam'den PlayStation gamepadleriyle oynayanlar için sormuştum. 4'te oynanıyorsa 5'te neden olmasın tarzında.

Yeni konular

Geri
Yukarı