Forza Horizon 5 Steam'de hatalı mı?

AzpheduS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Forza Horizon 4 Steam'e ilk geldiğinde sorunlu çıkmıştı. Forza Horizon 5'de aynı sorunlar olur mu? Premium Edition alıp oynayabilen varsa yardımcı olursa mutlu olurum.

Microsoft üzerinden aldım. Extreme ayarlar da RT açık 100 FPS aldığım halde hiçbir sıkıntı olmadığı halde rastgele bir süre de oyunu kapatıyor. Güncelleme gelmesi gerek acilen.

Microsoft üzerinden aldım. Extreme ayarlar da RT açık 100 FPS aldığım halde hiçbir sıkıntı olmadığı halde rastgele bir süre de oyunu kapatıyor. Güncelleme gelmesi gerek acilen.
İlk gün güncellemesi alır zaten. Asıl sorun, 9 Kasım'da tam olarak çıktıktan sonra oyunda ciddi hataların kalıp kalmayacağı. Malum Forza Horizon 4'de ki hatalar biraz oyun keyfini engelliyordu.

Evet hocam. Siz konsolda mı?
Az önce forumda Forza'nın Steam versiyonunda bile yapabildiğini iddia eden gördüm. Yanlış yapmış olabilir misiniz?
Oyunda RT sadece garajda etkinleşiyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı