Forza Horizon 5 Tanıtıldı

Trafiğin yolun doğru tarafına geçmesi dışında bir artı göremedim. FH4 atmosferi ile geçilmesi zor bir oyun olarak hafızalarda yer etti. Fiyatı da çok iyiydi bizler için. Bir Avrupa ülkesinde devam etmek varken, gidip çölü seçmelerine çok şaşırdım ve sinir oldum. Biraz hayal kırıklığı oluştu bende.

Yüksek bir fiyattan çıkacak gibi duruyor. Steam yaz indirimlerinde FH4 hala alınır mı?
Alınır. FH4 öyle hemen bitmeyecektir. Fiyat avantajı ve alışılmışlık ile bir süre daha oynanmaya devam edecektir benim tahminim. Sürpriz yapıp FH5 Steam fiyatını uygun tutsalar bile hemen bitmez.

Asphalt 9 düşük ayarlar bana gayet iyi geliyor. Dahası gereksiz "bence".
@Chitoge Kirisaki Efendim ama bir oyun yani bu. Boş vaktin olursa eğlenmek için oynarsın. Ne gerek var öyle grafiklere. Gerçek hayatı yokmuş gibi hep oyun oynayanları bilmem...

Son düzenleme:
Leziz gözüküyor. Kesinlikle alınacak oyunlar listeme ekliyorum. (500 TL gibi bir fiyat ile çıkmaz ise.)
Hay dilime... 🤬🤬🤬 Standart pakette de tüm arabalar yoktur ki şimdi.
1629988878540.png

Hay dilime... 🤬🤬🤬 Standart pakette de tüm arabalar yoktur ki şimdi.
Eki Görüntüle 1149304
Ben fiyattan çok i7 4790K 4.4Ghz + GTX1060 6GB ikilisi ile ne kadar performans alacağım onu düşünüyorum bir oyunu full grafik oynayamadıktan sonra bütün hevesim kırılıyor. Forza Horizon 4 1080p full ayarlarda rahat oynadım ama Forza Horizon 5 nasıl olur bilmiyorum.

Geri
Yukarı