Forza Horizon 5 Ultimate alınır mı?

Serinin hiç bir oyununu daha önce oynamadım, fakat hazır alıyorken en iyisini en aktifini almak istiyorum. Ondan bu kadar tereddütlü davranıyorum. Grafik karşılaştırmalarına baktım, aman aman bi fark yok ama nedense fh5 grafikleri daha gerçekçi daha canlı daha detaylı gözüküyor. Araç dinamiklerine hiç hakim değilim zaten aralarında ki farkı oynamadan anlayamam. Öyle yani, iki gündür sepete ekleyip ekleyip değiştiriyorum bu iki oyunu. Çok kararsız kaldım.

Başta fh4 yanına da bf1 watch dogs 2 gibi oyunlar almayı düşündüm ama diğer oyunlar beni hiç cezbetmiyor. Bi araba similasyonu böyle isteğimde var. Sanırım fh5 alacağım.
Dostum sepete eklediğin iki oyunda güzel oyunlar pişman etmez. FH4 aktiflik konusunda gayet iyi merak etme. Kendi başına araba simülasyonu gibi sürmeyi planlıyorsan FH4 haritası daha iyi.

Oyun 23 dolar. Benim alacağım başka oyun yok ve bunun için CS2 itemlerimi 1-2 ay önce satmıştım. Şu an direkt alabiliyorum. Forza Horizon 4Ü 50 saat oynayan biriyim. Arabalar falan daha çok gelişmiş diyorlar. Ayrıca egzozlar falan da varmış. Sizce alınır mı? Fiyatı 660TL.
FH4'ü 325 saat oynadım, sonrasında FH5 Premium aldım. Nedenini çözemedim ama beni sarmadı 4 gibi. 4'ün harita çeşitliliği, müzikleri, online'ı daha güzel ama 5'in de araba çeşitliliği, grafik gelişimi, modifiye seçenekleri daha güzel. Yalnız bir hocamın da dediği gibi bugları mevcut az da olsa. Ve oyunun yapımcısı olan Turn10Studios kadar iğrenç başka bir firma görmedim. Sebepsiz ban atmalar, biletlere hiç geri dönmemeler falan. Karar yine sizin. Tabi ilerde daha iyi bir pc dizersem 5'i arkadaşlarımla oynarım, orası aynı.

Bu oyun bu fiyatı hakedecek kadar kaliteli bir yapım değil, araç sesleri iğrenç.

Dostum sepete eklediğin iki oyunda güzel oyunlar pişman etmez. FH4 aktiflik konusunda gayet iyi merak etme. Kendi başına araba simülasyonu gibi sürmeyi planlıyorsan FH4 haritası daha iyi.
Hocam bugün aldım, yükleniyordu en son. Pazartesi günü introsuyla hızlıca oyun içi sürüş ve grafik deneyimleyeceğim. Eğer sarmazsa iade edip fh4 alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı