Forza Horizon 5 Yeni Oynanış Videosu yayınlandı

Forza Horizon 5 ile alakalı oyun içi araç sesleri vs. hakkında yeni bir video paylaşıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence sesler o kadar iyi değil gürültü gibi geliyor daha metalik güzel sesler olabilirmiş. Bir de oyunda 100 km ile giderken sanki 40 la gidiyormuş gibi hissettiriyor bence kötü bir oyun.

Battlefield 2042'ye mi yoksa Forza Horizon 5'e mi para versem bilemedim, oyunlar neden bu kadar pahalı ki? 😥

Game Pass var biliyorum ama oyunun kalıcı olmasını tercih ederim.

Bir oyuna o kadar çok para verilmez ama mecbur bence Battlefield alıp Game Pass ile oynayın. Forumda 2 ila 20 TL arası sınırsız Game Pass satanlar var birçoğu güvenilir.

Ya ne alakası var? Arabayı dışarıdan görüyoruz.

Hız hissiyatı konusunda ve diğer konular kusursuz bir oyun değil, eksikleri var. Zaten hız hissiyatını kusursuz veren bir oyun yok. Hız duygusunun (sense of speed), görüş açısının (FOV) neden öyle olduğunu Forza forumlarında bulabilirsin. Forza Horizon 4 simülasyon yarış oyunlarına benzese de bir arcade yarış oyunu olduğunu unutmamakta yarar var. Daha gerçekçi bir deneyim istiyorsanız Forza Motorsport serisine veya başka simülasyon yarış oyunlarına bakabilirsiniz. İyi forumlar.

Battlefield 2042'ye mi yoksa Forza Horizon 5'e mi para versem bilemedim, oyunlar neden bu kadar pahalı ki? 😥

Game Pass var biliyorum ama oyunun kalıcı olmasını tercih ederim.

Bende şu an çok kararsızım Battlefield 2042 mi alsam yoksa FIFA 22 mi veya Dying Light 2 mi en fazla zorlarsam 2 tane alabiliyorum ançak fiyatlar çok ama çok tuzlu bu yıl çok sevdiğim birçok oyun çıkacak ve hiçbirini oynayamayacağım gibi duruyor herkes Game Pass al diyor ançak ben oyunun bende kalmasını istiyorum.

Geri
Yukarı