Forza Horizon 5 yüklemesi devam etmiyor

Daha fazla  
Merhaba. Forza Horizon 5'i Game Pass aracılığıyla yüklemeye çalışıyorum. Yüklemeye ara verdiğim oluyor çünkü oyun çok büyük ve tek seferde indirmek zor biraz. Ara verdikten sonra yüklemeyi yeniden devam ettirmek istediğimde Forza'yı kütüphanemde göremiyorum ancak SSD'den 100 GB yer ayrılmış görünüyor. Yani oyunun indirmesi devam etmiyor ancak diskimden 100 GB yok eksilmiş halde. İkidir başıma geliyor bu, ilk başta format çekerek düzelttim ancak bu kez gerçekten canım sıkıldı. Ne yapabilirim, oyunun indirmesini neden göremiyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı diske tekrardan yüklemeyi deneyin. Olmuyorsa genel bir problem olabilir bu konuda. Bugün arkadaşıma da aynısı oldu ve birkaç farklı yerlerde de aynı şikayeti gördüm.

Aynı diske tekrardan yüklemeyi deneyin. Olmuyorsa genel bir problem olabilir bu konuda. Bugün arkadaşıma da aynısı oldu ve birkaç farklı yerlerde de aynı şikayeti gördüm.
Hocam ben de yükleyemiyordum bile. Bağlı olduğum ağ tarifeli ağ diye ayarlanmış onu kapatınca indirme başladı.
Bende indirme direk kayboldu.Yani disk dolu indirmelerde yok.Tekrarda indiremiyorum dolu olduğu için.
Tekrar indirmeyi deneyince hiç başlamıyor indirme. 100 gb'm hâlâ yok ortada. Xbox uygulamasını silecem sanırım. Youtube'de silmek için değişik yöntemler göstermişler. Bir yerden kod yazıyorlar, onu yapsam zararı olur mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı