Forza Horizon 5'te araba almak gerekir mi?

TEK23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba başlıktaki gibi aklımda bir soru var. Eğer Standart Edition alırsam hikaye modunda değilken istediğim araba ile oynayabilir miyim?

Merhaba başlıktaki gibi aklımda bir soru var. Eğer Standart Edition alırsam hikaye modunda değilken istediğim araba ile oynayabilir miyim?

Bazı araba paketlerindeki arabalar dışında istediğinde oynayabilirsin tabii ki ama FH4'teki Hot Wheels'ya da Mitsubishi DLC gibi DLC arabalarını maalesef alınmıyor. Önerim Orta seviye paket almak.

Bütçeniz varsa dolu paketleri almaya çalışın. Bazen çok can sıkıyor.
orta pakette tüm arablar bide hoş geldin paketi veriyor onun yanında bide vip'i kendiniz alırsanız çoğu araba falan derdiniz kalmaz. VİP de indirim veriyor güzel oluyor Hot Whells dışında alacağınız birşey kalmaz.

Oyuna nasıl başlarsan başla en başta verdiği corvette ile 450 yapabiliyorsun ve motor sesi tam anlamıyla mükemmel.

Kesinlikle yeterli başlangıç olarak FH4 de focus veriyordu. 😑

Merhaba herkese teşekkürler benim sormamdaki amaç zamanında Forza Motorsport 6 oynuyordum mesela orada arabaları satın almadan da kiralayarak bedava bir şekilde oynayabiliyorum bu oyunda da böyle bir olanak var mı diye sormak istedim yani demek istediğim özel araçlar değil (mesela Hot Wheels gibi) üstteki arkadaş Bugatti aldığını söylüyor mesela yani ben standart Edition ile oynar isem oyun içinde ki para ile de olsa bazı arabalara ulaşmak için kazanım elde etmem lazım gibi anladım doğru mudur?

Yani asıl demek istediğim oyuna ilk başladığımda herhangi bir ilerleme kaydetmeden direkt mesela LaFerrari ile oynayabiliyor muyum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı