Forza Horizon 5'te çektiğim fotoğraflar

ahmetcn1

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart; asrock b550m hdv
işlemci; r5 5600
Ekran kartı; asus dual rx6600 8gb
Ram bellek; gskill flarex 2x8 3200mhz cl16
kasa+psu; msi forge mag 100A
Meslek
yapı denetim şefi
Şimdilik bunlar. Oyunu oynamaktan fotoğraf çekemedim :D bir önceki oyuna göre araç sesleri, çevre sesleri, aracın yol tutması vs. çok iyi olmuş.
Performans kısmı ise şöyle; RX550 2 GB ekran kartı ile 900p bütün ayarlar Low ama araç detayları Ultra'da 40-60 arası değişiyor. (fotoğraf moduna geçtiğimde normal olarak 25-30 FPS gösterebilir).

Dosya Ekleri

• unknown (6).png
    unknown (6).png
    2,4 MB · Görüntüleme: 212
  • unknown (5).png
    unknown (5).png
    3 MB · Görüntüleme: 224
  • unknown (4).png
    unknown (4).png
    2,7 MB · Görüntüleme: 190
  • unknown (3).png
    unknown (3).png
    2 MB · Görüntüleme: 187
  • fh5.png
    fh5.png
    2 MB · Görüntüleme: 214
Şimdilik bunlar. Oyunu oynamaktan fotoğraf çekemedim :D bir önceki oyuna göre araç sesleri, çevre sesleri, aracın yol tutması vs. çok iyi olmuş.
Performans kısmı ise şöyle; RX550 2 GB ekran kartı ile 900p bütün ayarlar Low ama araç detayları Ultra'da 40-60 arası değişiyor. (fotoğraf moduna geçtiğimde normal olarak 25-30 FPS gösterebilir).
Oyun nasıl sence 300 liraya değer mi?

Oyun nasıl sence 300 liraya değer mi?

Bence değer. 4. oyuna göre çok artıları var. Örneğin; araç modifiyeleri vs çok değişmiş ve 4. oyundaki sıkıcılık gitmiş. 1080P60FPS high ayarlarda oynayabilecek imkanın varsa şiddetle tavsiye ederim.

300 TL değer mi ya imzamdaki sistem ile çok çok rahat oynarım ama bilemiyorum fiyatı biraz tuzlu sadece şu an param var aslında alsam alabilirimde ama Dying Light 2 elden ring falanda almak istiyorum ben kararsız kaldım.

@volkankelebek Forza Horizon 4 alabilirsin oynamadıysan. Bu oyunda çok ciddi bir grafik iyileştirmesi göremedim ben şahsen. 4 ile de doyarsın oynanışa. Bunun yerine God of War, Dying Light 2 gibi oyunları tercih et derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı