Çözüldü Forza Horizon 5'te serbest takılma var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar örnek veriyorum Xbox üzerinden Forza oynayacağım, ancak ben para kazanıp araba açmak istemiyorum. Direkt olarak istediğim arabayı açıp sadece eğlenmek dolaşmak istiyorum modifiye etmek istiyorum. Böyle bir imkan veriyor mu oyun?

Çözüm
Sadece konu başlığına göre cevap vermeniz saçmalık. Arkadaş mesajında demiş ki "İstediğim arabayı alıp modifiye edip gezmek istiyorum. Mümkün mü?" ki böyle bir şey mümkün değil. Kasıp parayla alması lazım.
Moderatör mesajı biraz yanlış düzenlemiş demek istediğim şey örnek veriyorum benim param az istediğim arabayı açamıyorum
Var hocam arkadaş yanlış biliyor.
Ancak o arabayla ben takılmak istiyorum sandbox tarzında bu mümkünmüdür?

Hocam hilesi var indirin isterseniz kendinize direk para atın isterseniz kutu atın zevkli zevkli kasın parayı sonra açık dünyada gezin şahsen öyle oynuyorum keyifli :D.
Xbox üzerinden oynayacağım.

Yani sanırım istediğim arabayı açıp serbest gezemiyorum? Serbest sürüş vat onu biliyorum zaten ancak ben görev yapmadan ücretsiz bir şekilde sandbox tarzında istediğim arabayı açıp gezmek istiyorum bu yok galiba?

Sadece konu başlığına göre cevap vermeniz saçmalık. Arkadaş mesajında demiş ki "İstediğim arabayı alıp modifiye edip gezmek istiyorum. Mümkün mü?" ki böyle bir şey mümkün değil. Kasıp parayla alması lazım.

Çözüm
Sadece konu başlığına göre cevap vermeniz saçmalık. Arkadaş mesajında demiş ki "İstediğim arabayı alıp modifiye edip gezmek istiyorum. Mümkün mü?" ki böyle bir şey mümkün değil.
Çok teşekkürler hocam sizi çözüm olarak işaretliyorum.

Allah aşkına adam akıllı sorun sorunuzu. Serbest takılma diyince biz nereden anlayalım sizin istediğiniz arabayı modifiye edip edemeyeceğinizi sorduğunuzu???
Hocam moderatör yanlış düzenledi ben ne yapayım??!!

Yeni konular

Geri
Yukarı