Forza Horizon 6 ne zaman çıkacak?

Muhtemelen seneye veya ondan sonraki seneye. FH'in yapımcı firması geçenlerde çalışan arıyordu ve muhtemelen Forza Horizon 6 için.

Artık fanlara istediklerini verip Japonya yapmaları gerek :D
Zaten çok fazla alternatif kalmadı harita için.

Asya kıtasından olursa %100 Tokyo olur. Avrupa için ise İstanbul'da güzel bir aday :) ama ters köşe yapıp Bae'de de geçebilir oyun Dubai'de. Ama açıkçası çok tepki yediklerini düşünüyorum FH5'in mapinden dolayı. O yüzden bence çöllük bir yerde geçmez oyun.

Muhtemelen seneye veya ondan sonraki seneye. FH'in yapımcı firması geçenlerde çalışan arıyordu ve muhtemelen Forza Horizon 6 için.

Asya kıtasından olursa %100 Tokyo olur. Avrupa için ise İstanbul'da güzel bir aday :) ama ters köşe yapıp Bae'de de geçebilir oyun Dubai'de. Ama açıkçası çok tepki yediklerini düşünüyorum FH5'in mapinden dolayı. O yüzden bence çöllük bir yerde geçmez oyun.
Bi çöl haritası daha yaparlarsa fanlardan güzel sözler duyabilirler. Şu an FH 4 oynuyorum ve atmosfer ciddi anlamda güzel. Oyunu rastgele anda durdurup fotoğraf alın %90 ihtimalle duvar kağıtlık bir şey çıkar.
İskandinavya veya başka kuzey ülkeleri de olabilir. Veya belki ülkeler arası seyahat, ülke değiştikçe mevsim, iklim değişse. Kış Finlandiya, yaz Meksika, sonbahar İngiltere, ilkbahar İtalya gibi.

Bir çöl haritası daha yaparlarsa fanlardan güzel sözler duyabilirler. Şu an FH 4 oynuyorum ve atmosfer ciddi anlamda güzel. Oyunu rastgele anda durdurup fotoğraf alın %90 ihtimalle duvar kâğıtlık bir şey çıkar.
İskandinavya veya başka kuzey ülkeleri de olabilir. Veya belki ülkeler arası seyahat, ülke değiştikçe mevsim, iklim değişse. Kış Finlandiya, yaz Meksika, sonbahar İngiltere, ilkbahar İtalya gibi.

Çöl haritası tamam da nasıl çöl haritası. Eğer şu anki dubai gibi olacaksa ben okeyim. Ama Japonya da geçmesini isterim kesinlikle. Ben açıkçası bu oyunun çok farklı olacağını düşünüyorum. Yani gerçek hayat dilimleri olabilir oyunda. Yani gerçekte saat 3.30'sa oyunda da 3.30 olabilir gerçekcilik açısından. Veyahut mevsim açısından. İngiltere mapi kesinlikle FH5'in mapinden daha güzel Meksika'dan ama İngiltere'de de adamakıllı otoban yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı