Forza Horizon için 4 Gamepad Önerisi

CanYılmazmc

Hectopat
Merhabalar öncelikle. Bilgisayarımda Forza Horizon 4 oynamak için hazır Kara Cuma da gelmişken bir gamepad almak istiyorum. Ancak çok fazla ürün olduğu için günlerdir karar veremiyorum. 100-150 lira gibi bir bütçem var çok uçmak istemiyorum. Daha çok araç simülasyoları için Forza'da beni üzmeyecek önerebileceğiniz bir PC gamepad var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar öncelikle. Bilgisayarımda Forza Horizon 4 oynamak için hazır Kara Cuma da gelmişken bir gamepad almak istiyorum. Ancak çok fazla ürün olduğu için günlerdir karar veremiyorum. 100-150 lira gibi bir bütçem var çok uçmak istemiyorum. Daha çok araç simülasyoları için Forza'da beni üzmeyecek önerebileceğiniz bir PC gamepad var mıdır?
Benim arkadaşlarım Monster’in Gamepadlerinden aldı. Ama ben DS4 kullanıyorum. 100-150₺ fiyat aralığına DS4 bulamazsın. Monster’ı bir dene istersen. Arkadaşlarım yeni aldılar ama şu ana kadar mutlular.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı