Forza Horizon indirime girer mi?

An itibariyle 46 TL dostum.
ultimate hali de 67 tl gözüküyodu, sepete ekledim de 150 tl gözüküyo, yüksek ihtimalle steam buga girdi :) herkes yüklenirse tabi
46 TL şu an sürekli değişiyor fiyatı.
yüksek ihtimalle steam buga girdi :) herkes yüklenirse tabi
Şimdi baktım ve halen 92 TL (Steam'de).
yüksek ihtimalle steam buga girdi :) herkes yüklenirse tabi

Şu an Forza Horizon 4 Standart Edition %50 indirimle 46 TL fiyat etiketiyle Steam'de. Benim tavsiyem Ultimate Edition almanız yönünde. Kaldı ki oyunun Standart Edition fiyatının indirimsiz halinin bile aşağısında kalıyor fiyatı. 67,50 TL verip Ulti. Edit. almak daha mantıklı.

Şu an Forza Horizon 4 Standart Edition %50 indirimle 46 TL fiyat etiketiyle Steam'de. Benim tavsiyem Ultimate Edition almanız yönünde. Kaldı ki oyunun Standart Edition fiyatının indirimsiz halinin bile aşağısında kalıyor fiyatı. 67,50 TL verip Ulti. Edit. almak daha mantıklı.
hocam yaklaşık 1 saat önce ultimate edition'u satın aldım :) teşekkürler yine de bilgilendirme için hatta tüm DLC'leri de almayı düşünüyorum

Hayrlı olsun. Ben ilk çıktığı sıralar 92 TL'ye almıştım belki fiyatı yükselir diye. PC kaldırmadığından oynayamıyorum. Low ayarlarda ara ara kasıyor.

Hayrlı olsun. Ben ilk çıktığı sıralar 92 TL'ye almıştım belki fiyatı yükselir diye. PC kaldırmadığından oynayamıyorum. Low ayarlarda ara ara kasıyor.

Allah'ım inşallah benimkinden kat kat iyi sistem nasip eder :) 16 sene külüstür bilgisayarla vaktim geçti oynayamamanın ne demek olduğunu çok çok iyi bilirim :") ayrıca teşekkür ederim.

Geri
Yukarı