Forza Horizon uçma görevinde en iyi araba hangisi?

Soulan1s

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 SUPER
RYZEN 5 3600
ASRock B450M HDV R4.0
Neo Forza(2x8) 16 GB 3200 MHz CL16 RAM
Sandisk SSD PLUS
Meslek
Uçak Bakım Teknikeri
Merhaba. Toprak yolda tehlike işareti yani arabayla uçma görevinde en iyi araba hangisidir? Sezonluk hedefleri tamamlayamıyorum. Çünkü toprakta hepsi kontrolsüz, yavaş ve ağır.

Ben onu Vauxhall marka bir araçla tekte yapmıştım. Modelini hatırlayamadım, mavi bir renkti sadece. C 600 hazır ayarı yükleyip yaptım.

Modifiyeli 599XX Evo.
Hoonigan RS200 ile de yapabilirsiniz ama FH4'de hangi araba hızlıysa onunla daha uzağa uçuluyor. Garip bir durum.

Benim zevk aldığım 2 araç var bu tarz yüksek yerlerden uçabilen:

• Toyota #1 T100 Baja Truck
  • Hoonigan Ford RS200
RS200 affetmiyor vallahi.

Yazan arkadaşlar keşke birazcık dikkat edip öyle yazsa. Sezonluk görevde C 600 kısıtlaması var, stok haliyle bile A sınıf, S1 sınıf olan araçları yazmışlar. Gülünç doğrusu...

Yazan arkadaşlar keşke birazcık dikkat edip öyle yazsa. Sezonluk görevde C 600 kısıtlaması var, stok haliyle bile A sınıf, S1 sınıf olan araçları yazmışlar. Gülünç doğrusu...
Bunu konu içerisinde belirtseydi konu sahibi, ona göre yorum yapardık dostum.

Oyunun 4 veya 5 olduğu bile belirtilmediği halde oyuna girip bakmadığım için özür dilerim.

Bunu konu içerisinde belirtseydi konu sahibi, ona göre yorum yapardık dostum.

Oyunun 4 veya 5 olduğu bile belirtilmediği halde oyuna girip bakmadığım için özür dilerim.
Arkadaşlar özür dilerim. Her sezon araba kısıtlaması olduğnu bilmiyordum. FH4 yazmamam da benim hatam. Bu sezon için ve genel olarak istiyorum.

Geri
Yukarı