Forza Horizon Ultimate Driving bundle almak

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Forza Horizon 5 almayı düşünüyorum Steam'den ama şöyle bir problem mevcut ortada, ben FZ4'te para hilesi yapıp banlandım. Eğer bu bundleı alırsam envanterime mi ekler FZ4ü?

FZ4'te yediğim ban FZ5i etkiler mi? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    606,3 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. FH4'te yediğiniz ban FH5'i etkilemez. Bundleyi alırsanız FH4 zaten envanterinizde olduğundan onu eklemez envanterinize, zaten sste bile yazıyor kütüphanenizde ekli diye. O yüzden yalnızca FH5 Premium Edition eklenir.

Merhaba. FH4'te yediğiniz ban FH5'i etkilemez. Bundleyi alırsanız FH4 zaten envanterinizde olduğundan onu eklemez envanterinize, zaten SST'e bile yazıyor kütüphanenizde ekli diye. O yüzden yalnızca FH5 premium Edition eklenir.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler, önceden eğer kütüphanede varsa aldığınız üründen 2inciyi envantere atıyordu Rocket League'nin DLC'lerinde öyle oluyordu, belki bunda da öyledir diye ümitlendim :( sizce hangi paketi alayım hocam o zaman? fiyat farkına değer mi ?

Öncelikle cevabınız için teşekkürler, önceden eğer kütüphanede varsa aldığınız üründen 2inciyi envantere atıyordu Rocket League'nin DLC'lerinde öyle oluyordu, belki bunda da öyledir diye ümitlendim :( sizce hangi paketi alayım hocam o zaman? fiyat farkına değer mi ?
Rica ederim. Dediğiniz envantere atma olayı kaldırılalı çok oldu 2017'de kalktı o olay. Envanter oyun hediyeleri artık elde edilemiyor, 2017'den önce hesabına ekleyenlerde var sadece. Bence en üst paketi alıp geçin, fiyat farkına DLC'ler yüzünden değeceğini düşünüyorum. Özellikle ralli dlcsi zevkli, araç dlcleri de iyi çoğu popüler tutulan modellerden.

Geri
Yukarı