Forza Motorsport 6 Apex nasıl alınır?

Apex oyunun demosu değil, Windows platformu için çıkartılmış özel bir kırpılmış tam sürüm oyun.

Eki Görüntüle 1000236

Görünüşe göre Forza Motosport 6: Apex için gerekli desteği kesmiş Microsoft. Üzgünüm, oyunu artık resmi yollarla edinemezsin.

Ama tam yasal olmayan bir ihtimalin mevcut.
Yok hiç bulaşmayayım o işlere.Yine de saolun.

Şöyle, yapman gereken Microsoft sunucularından uygulamanın kurulum paketini yani .appx uzantılı dosyasını indirmen. Daha sonra onu normal uygulama kurar gibi kurup, çalıştırmayı denemek. Oyun eskiden ücretsiz olduğu için sorunsuz bir şekilde çalışması gerekli.

Ben yine de denemek isteyenler için adımlarını buraya bırakayım.

Bu linke git: Microsoft Store - Generation Project (v1.2.1) [by @rgadguard & mkuba50]

Ardından şu linki orada çıkan kısma yapıştır:
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/forza-motorsport-6-apex/9nblggh3shm7

Çıkan listeden adı şu olan linke tıkla: Microsoft.ApexPG_2.8.18.1000_x64__8wekyb3d8bbwe.Appx

Umarım çalışır. :)

Şöyle, yapman gereken Microsoft sunucularından uygulamanın kurulum paketini yani .appx uzantılı dosyasını indirmen. Daha sonra onu normal uygulama kurar gibi kurup, çalıştırmayı denemek. Oyun eskiden ücretsiz olduğu için sorunsuz bir şekilde çalışması gerekli.

Ben yine de denemek isteyenler için adımlarını buraya bırakayım.

Bu linke git: Microsoft Store - Generation Project (v1.2.1) [by @rgadguard & mkuba50]

Ardından şu linki orada çıkan kısma yapıştır:
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/forza-motorsport-6-apex/9nblggh3shm7

Çıkan listeden adı şu olan linke tıkla: Microsoft.ApexPG_2.8.18.1000_x64__8wekyb3d8bbwe.Appx

Umarım çalışır. :)

Eminsiniz değil mi virüs falan bulaşmaz.Yoksa babam mahveder beni.

Eminsiniz değil mi, virüs falan bulaşmaz. Yoksa babam mahveder beni.
Evet, eminim. Direkt olarak Windows mağaza deposunun linkini oluşturuyor bu site. Kendimde birkaç farklı program için elimde yedek kurulum dosyaları olması için kullanmışlığım var, güvenebilirsiniz.

Evet, eminim. Direkt olarak Windows mağaza deposunun linkini oluşturuyor bu site. Kendimde birkaç farklı program için elimde yedek kurulum dosyaları olması için kullanmışlığım var, güvenebilirsiniz.
Çok saolun.
Hocam 0b/sn 'de kaldı ne yapacağım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı