Forza Motorsport 7 Logitech G29/G920 Direksiyon Seti Ayarları

RasiMeraL

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Forza Motorsport 7 oyununu Logitech G29 ile oynuyorum. Daha doğrusu, oynamaya çalışıyorum ama virajlarda arabayı zor döndürüyorum. Bu oyun ile ilgili Logitech G29 veya Logitech G920 direksiyon setleri için, sizin kullandığınız ve iyi verim aldığınız ayarlar nelerdir? Bir de direksiyon setinizi bu oyunda kaç derecede kullanıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Frene basmayı akıl edebildiğine sevindim.

Arkadaş gayet mantıklı bir açıklama yapmış vermiş olduğunuz cevap saygı çerçevesi dışında olduğunu düşünüyorum. Eğer bu kadar bilmiş biriyseniz forumda cevap aramak yerine güzel bir şekilde kullanmayı becerdiğiniz beyninizle kendi kendinize çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

Arkadaş gayet mantıklı bir açıklama yapmış vermiş olduğunuz cevap saygı çerçevesi dışında olduğunu düşünüyorum. Eğer bu kadar bilmiş biriyseniz forumda cevap aramak yerine güzel bir şekilde kullanmayı becerdiğiniz beyninizle kendi kendinize çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

İyi forumlar.
Dostum arkadaş bana frene basmayı deneyin demiş. Buradan kastımın belirli bir hızın üstünde giderken dönülmediği yönünde olduğu aşikar. Belirli bir hızın üstünde giderken frene basmadan hangi oyunda dönemeci dönebilmen mümkün(NFS dahil)? Şahsen ben öyle bir oyun oynamadım.
Sorumun altına; frene basmayı deneyin, direksiyonu döndürmeyi deneyin gibi yorumlarda bulunmayın dize yazmam mı gerekirdi?
Ben arkadaşın saygı çerçevesi içerisinde cevap vermediğini düşündüğüm için o şekilde bir yorum da bulundum.

Size de iyi Sosyal'ler.

Düzgünce açıklama yaptığımı düşünüyorum, simülasyon oyunlarında NFS gibi son anda el frenine bastığınızda dönemezsiniz. Fren noktaları vardır oraları kaçırırsanız dönemezsiniz, dışarı taşarsınız. Madem dönemiyorsunuz fren noktalarını uzatın anlamında, genelde insanlar NFS'deki gibi kısa fren ile dönmeye çalışıyor anlamında demiştim.

Düzgünce açıklama yaptığımı düşünüyorum, simülasyon oyunlarında NFS gibi son anda el frenine bastığınızda dönemezsiniz. Fren noktaları vardır oraları kaçırırsanız dönemezsiniz, dışarı taşarsınız. Madem dönemiyorsunuz fren noktalarını uzatın anlamında, genelde insanlar NFS'deki gibi kısa fren ile dönmeye çalışıyor anlamında demiştim.
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı