Forza Motorsport optimizasyon sorunlu mu?

• Konuyu başlatan c0juk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 872

c0juk

Hectopat
Yer
Izmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Islemci:AMD Ryzen™5 7600X
Anakart:GIGABYTE B650M DS3H
Ram:XPG 32GB (2x16GB) Lancer Siyah DDR5 6000MHz CL40
Kasa/PSU:XIGMATEK COCKPIT X-POWER 700W 80PLUS
Ekran Karti:ZOTAC GeForce RTX 4070 TWIN EDGE OC
Sivi Sogutma:COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2
SSD:CRUCIAL P3 1TB
Meslek
Ogrenci
Merhaba herkese. FM'yi yeni kurdum RT acik DLAA ile FHD'de 60 FPS aliyorum. 4070 ve R5 7600X ile. Miles Morales gibi CB77 gibi RT acilan oyunlarda FHD ile 60 FPS ustu alabiliyorum cok rahat. Anlamadim oyun sorunlu mu? Forza Horizon 5 asla boyle değildi. Ustune grafikleri bence daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese. FM'yi yeni kurdum RT acik DLAA ile FHD'de 60 FPS aliyorum. 4070 ve R5 7600X ile. Miles Morales gibi CB77 gibi RT acilan oyunlarda FHD ile 60 FPS ustu alabiliyorum cok rahat. Anlamadim oyun sorunlu mu? Forza Horizon 5 asla boyle değildi. Ustune grafikleri bence daha iyi.
Oyunun ara sahneleri çok sorunlu ancak normal oynanışta sorun yaşamadım.

hocam selamlar , ben oyunu erken erişimde aldım ve çok beklentimi karşılamadı 4070 ve 5800x3d ile kullanıyorum 2kda her şey ultra ve dlss kalite'de 90fps görüyorum oyunun optimizesi berbat ve kaplamalar çok kötü araç içi detaylar bile zar zor okunuyor airbag yazısı gibi FH5'den sonra bunu nasıl becerdiler anlamış değilim serinin hastası olarak çok ama çok beklentimin altında kaldı...

hocam selamlar , ben oyunu erken erişimde aldım ve çok beklentimi karşılamadı 4070 ve 5800x3d ile kullanıyorum 2kda her şey ultra ve dlss kalite'de 90fps görüyorum oyunun optimizesi berbat ve kaplamalar çok kötü araç içi detaylar bile zar zor okunuyor airbag yazısı gibi FH5'den sonra bunu nasıl becerdiler anlamış değilim serinin hastası olarak çok ama çok beklentimin altında kaldı...
Bende araç içi kalite delisiyim özellikle eski nesil analog kadranlar bmw m6 gibi oyunun grafik ayar kısmından çözünürlüğü %200 e getirirsen araç içi çok net olur bir o kadar da. Fps in düşer 3070ti da 2k çözünürlükte %200 çözünürlükte 45 fps falan veriyo

Bence de Hocam tamamen kastettiğim bunlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı