Forza MotorSports vs Forza Horizon 4

Mr Darkness

Centipat
Yer
İstanul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400f
Asus Dual Rtx 3060 12gb v2 oc
Gskill 8gb 3200mhz x2 ram
Asus prime h610m k anakart
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, ben 1 aylık Game Pass aldım. Yarış oyunu oynamak istiyorum ama karar veremedim. Hangisi daha iyi? Ayrıca, farklı önerileriniz varsa yazabilir misiniz?

Arkadaşlar, ben 1 aylık Game Pass aldım. Yarış oyunu oynamak istiyorum ama karar veremedim. Hangisi daha iyi? Ayrıca, farklı önerileriniz varsa yazabilir misiniz?

Free roam istiyorsanız Forza Horizon 4'ü şiddetle öneririm simulasyon ve aşırı gerçekçi yarış türü istiyorsanız Forza motorsports öneririm (direksiyon setiniz var ise motorsport oynarken daha fazla keyif alırsınız Forza'da 2 türlüde keyif alırsınız)

Free roam istiyorsanız Forza Horizon 4'ü şiddetle öneririm simulasyon ve aşırı gerçekçi yarış türü istiyorsanız Forza motorsports öneririm (direksiyon setiniz var ise motorsport oynarken daha fazla keyif alırsınız Forza'da 2 türlüde keyif alırsınız)
Tamamdır. Peki başka bildiğiniz güzel oyun var mı? Karar veremiyorum.

Tamamdır. Peki başka bildiğiniz güzel oyun var mı? Karar veremiyorum.

Meksika tarzı seviyorsanız çöl gibi, Forza Horizon 5'i deneyebilirsiniz eğer arcade tarzı oyunlar seviyorsanız Need for Speed Heat deneyebilirsiniz ama Forza 4 gibi oyunları seviyor iseniz heat sizi pek tatmin etmez daha çok araba odun gibi hissiyatı verebilir (EA Play geliyor diye hatırlıyorum Xbox Game Pass'in yanında o yüzden NFS Heat önerisinde bulundum)

Şahsi fikrim bence Forza Horizon 4'ü deneyin pişman olmazsınız eğer bilgisayarınız akıcı oynatıyor ise çok keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Geri
Yukarı