Fotoğraf anılarımı videoya dönüştürmek

Makaleler
44
Fotoğraf anılarımı videoya dönüştürmek istiyorum. Şekiller falan olacak. Bu videoda ki gibi olacak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kalıp şeklinde olanları ayrıştırıp özelliklerini değiştireceğim. Kimilerini de PowerPoint'indeki gibi geçişler ayarlamak istiyorum. Bakalım; +7000 fotoğraf içinden anı olanlarını araştırmaya. Benim PC'mi bilen bilir; patates. Bende gider internet Cafe'lerde ağır programlar ile yaparım. Ama ilk önce şablon falan ayarlama yapacağım. İlk defa olacak. O yüzden tecrübelerinizi almak istiyorum.

Genellikle insanların benimle çekildiği veya paylaşmak istediğim bazı fotoğrafları koyacağım ekrana. Ama yaptıktan sonra sanki Puzzle gibi olacak; birleşirken veya giderken. Ayrıca bu internet Cafe'lerde yapmak uygun olur mu? Veya Discord, Gmail, Outlook gibi hesaplarımı orada girince çalınma olasılığı var mı?

Cafe'lerde ki PC'ler ağır programları kullanırken bir sıkıntı çıkarır mı? Bir de program/uygulama söylerseniz sevinirim, uğraşmak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı