Fotoğraf Gizleme Uygulaması Önerisi

Berktuğ Arıkan

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
iPhone'da olan fotoğrafları nasıl gizleyebiliriz? iOS 9'la beraber fotoğraf gizleme özelliği geldi. Ama şöyle bir sorun var. Fotoğraflarda gizlenirken, albüm olarak bakıldığında gözüküyor. KeepSafe güzel gözüküyor ama onunda premiumu bitince 200 fotoğraf saklanabiliyor. Fotoğrafları gizlemek için güvenilir hangi uygulamalar markette mevcut? Siz hangisini öneriyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lockdown Pro.

IOS'ta çalışıyor mu bilmiyorum. Cihaz yöneticisi fonksiyonu sayesinde istesen de programı kaldıramıyorsun. Ayarlardan kendin bu fonksiyonu kapatman gerekiyor.

Çok sağlam bir program. Ayrıca istediğin uygulamayı kilitliyor, dörtlü, beşli, sekizli desen kilitleri var.

Uzun yıllar kullanyorum.

iPhone'da olan fotoğrafları nasıl gizleyebiliriz? iOS 9'la beraber fotoğraf gizleme özelliği geldi. Ama şöyle bir sorun var. Fotoğraflarda gizlenirken, albüm olarak bakıldığında gözüküyor. KeepSafe güzel gözüküyor ama onunda premiumu bitince 200 fotoğraf saklanabiliyor. Fotoğrafları gizlemek için güvenilir hangi uygulamalar markette mevcut? Siz hangisini öneriyorsunuz.

Calcilator'ü tavsiye ederim uygulamayı açtığında bir hesap makinesi karşına çıkar ve daha önceden kendin ayarladığın toplama vb işlemleri yaparak gizli dosyaların bulunduğu yere girebilirisiniz.
Yardımcı olduysam ne mutlu bana
Not:Bir beğeni bırakırsan sevinirm

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı