Fotoğraf üzerindeki yazı ve simgeyi silme

166770

Kilopat
Makaleler
5
Fotoğrafın üstündeki yazı ve logo nasıl silinir?

FH4.JPG

Adobe Photoshop ile dolgu yapabilirsiniz. Sol taraftan dikdörtgen seçme aracı ile logo ve yazıyı seçin. Seçtiğiniz yere sağ tıklayıp dolgu dediğinizde silinebilir ama bu şekilde çok iyi olmayabilir çünkü ağaç renkleri biraz dolgu renklerini karıştırabilir. Böyle olduğunda yakınlaşıp elle düzeltmeler yapabilirsiniz.

Aslında bir kişi daha önce yapmış ancak yazının olduğu yerde biraz koyu bir iz kalmış, belki profesyonel kullanacaksındır diye ben de elimden geldiğince o durumu düzelttim.

FH4.JPG

Aslında bir kişi daha önce yapmış ancak yazının olduğu yerde biraz koyu bir iz kalmış, belki profesyonel kullanacaksındır diye ben de elimden geldiğince o durumu düzelttim.

Eki Görüntüle 565417

Photoshop'u açtın "j" harfine tıkla yazıyı seç otomatik yapar bazı hatalar olabilir olursa "s" tuşundan damga aracı alıp gökyüzünü kopyalayarak kapatırsın.

Photoshop'u açtın "j" harfine tıkla yazıyı seç otomatik yapar bazı hatalar olabilir olursa "s" tuşundan damga aracı alıp gökyüzünü kopyalayarak kapatırsın.
Ben öyle yapmamıştım ama elbette bu da yapılabilir, ancak bazı yerlerde lekeler kalacağı unutulmamalı. Sonradan klon yapa yapa doldurmak uğraştırıcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı