Fotoğrafçıya yeni başlayan biri için fotoğraf makinesi önerisi

PâN x

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(Atanamamış)
Fotoğraf çekmeyi seviyorum. DSLR kamera almak istiyorum. Yeni başlayanlar için çoğu yerde Canon EOS 2000D öneriyorlar. Farklı markaların aynı fiyat bandında başka ürünleri var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Ben dslr olarak 80d ve 800d kullanıyorum çok memnunum. Fakat aynasız modelleride araştırmanı tavsiye ederim. Daha hafif ve kompakt cihazlar oluyorlar.

Ben dslr olarak 80d ve 800d kullanıyorum çok memnunum. Fakat aynasız modelleride araştırmanı tavsiye ederim. Daha hafif ve kompakt cihazlar oluyorlar.
Öneriniz için teşekkür ederim lakin daha ucuz ürünler bakıyorum.

Ben DSLR olarak 80D ve 800D kullanıyorum çok memnunum. Fakat aynasız modelleride araştırmanı tavsiye ederim. Daha hafif ve kompakt cihazlar oluyorlar.

Ve sanırım düşük ışık ve hareketli cisimlerde DSLR daha iyi oluyor.

Öneriniz için teşekkür ederim lakin daha ucuz ürünler bakıyorum.

Ve sanırım düşük ışık ve hareketli cisimlerde DSLR daha iyi oluyor.
Hareketli nesneler için aynasız daha iyi diye biliyorum. Işık durumunu lens ve sensör büyüklüğü belirliyor. 2000d kullanmadım hiç ama kit lens yerine çekim yapmak isteğin alana göre lens alman çok önemli.

Örneğin portre çekim yapacaksan 50mm f1.8 lens i mutlaka tavsiye ederim.

Hareketli nesneler için aynasız daha iyi diye biliyorum. Işık durumunu lens ve sensör büyüklüğü belirliyor. 2000D kullanmadım hiç ama kit lens yerine çekim yapmak isteğin alana göre lens alman çok önemli.

Örneğin portre çekim yapacaksan 50mm F1.8 lens i mutlaka tavsiye ederim.

Sizce aynı fiyat bandında kamera alacak isem hangi marka olmalı? Canon, Nikon, fujifilm vs.

Fotoğraf çekmeyi seviyorum. DSLR kamera almak istiyorum. Yeni başlayanlar için çoğu yerde Canon EOS 2000D öneriyorlar. Farklı markaların aynı fiyat bandında başka ürünleri var mı? Yardımcı olabilir misiniz?
2. el düşüyor musunuz? Zira çok daha iyi kameralar çok daha ucuz fiyatlara satılıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı