Fotoğrafın Airdrop ile gönderilip gönderilmediği nasıl anlaşılır?

avsaaaa

Kilopat
Merhaba büyüklerim ve küçüklerim. Maddi manevi yardımda bulunduğum bir arkadaşın sağlığı için doktora gitmeye devam etme sözü verdiği halde gitmemeye devam ettiğini düşünüyorum (böyle devam ederse kendisi ve ailesi için yıkıcı olabiliyor). Kendi kullandığı iPhone telefonundan yeni tarihli bir fotoğraf çekilmiş sağlığı için olmaması gereken yerde ve denk geldim bu fotoğrafa. Fotoğraf Live olarak çekilmiş ve tarihi var fotoda. Kendisinin söylediği ben çekmedim sadece eski bir arkadaşın airdrop ile göndermesi şeklinde. Sorum bunun kendi telefonundan mı çekildiği yoksa airdrop mu nasıl öğrenebilirim? Ve bu Live fotoğrafın başka özelliklerini (tarih, yer gibi ) vs varsa olabilme çıkartma imkanım varsa nasıl hangi progmlarla vs bulabilirim?

Lütfen ciddi ve insani yardım konusu olduğunu unutmadan soruyu dağıtmadan bilgili yardım sever arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraflar uygulamasında Albümler sekmesinde aşağı inin, İçe Aktarılanlar diye bir bölüm olması lazım. Bahsi geçen fotoğraf orada gözüküyorsa AirDrop ile alınmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı