Fotoğrafları otomatik olarak indirebilecek uygulama önerisi

Ozancan722R

Centipat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Şimdi ben telefon üzerinden internette çok fazla manga tarzı kitap okuyorum ve sanal bir manga koleksiyonu yapıyorum, bildiğiniz gibi manga tarzı içerikler fotoğraflar veya videolar şeklinde oluyor, bu yüzden şu tarz bir uygulama arıyorum: Mesela benim girdiğim sitenin adı "(manga adı) bölüm 01" ise indirilenler klasörüne aynı isimde bir klasör oluşturup fotoğrafları falan otomatik indirebilen ve mümkünse indirmesi için kapatıp açma ayarı olan (her girdiğim sitede her fotoğrafı indirmemesi için) bir uygulama arıyorum. Biliyorum çok detaylı oldu ama böyle bir uygulama bilen varsa ismini yazabilir mi? Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani böyle bir site istiyorsun ama manuel mi yapacaksın? Yoksa sayfada otomatik tüm görselleri bulup indirecek mi? Eğer ikincisi ise reklam görselleri ve sitenin içinde bulunan diğer görselleride indirecektir ki genellikle manga sitelerinde çok fazla reklam oluyor. Ben de ara sıra manga okuyorum Türkçe çok az olduğundan İngilizce PDF veya ZIP aratıp buluyorum. Zaten gerisi depolamak.

Yani böyle bir site istiyorsun ama manuel mi yapacaksın? Yoksa sayfada otomatik tüm görselleri bulup indirecek mi? Eğer ikincisi ise reklam görselleri ve sitenin içinde bulunan diğer görselleride indirecektir ki genellikle manga sitelerinde çok fazla reklam oluyor. Ben de ara sıra manga okuyorum Türkçe çok az olduğundan İngilizce PDF veya ZIP aratıp buluyorum. Zaten gerisi depolamak.
Benim arada okuduğum bazı reklamsız yabancı siteler var, ve bazı mangaların pdf veya zip formatında olanları internette bulunmuyor. Bu yüzden 2. seçeneği arıyordum ben de, yani zaten reklamsız birkaç site var ki tek tük reklam olsa bile sorun yok, sadece resimleri otomatik indirme yöntemi arıyordum. Bildiğin bir uygulama vb varsa önerebilir misin?

Benim arada okuduğum bazı reklamsız yabancı siteler var, ve bazı mangaların PDF veya ZIP formatında olanları internette bulunmuyor. Bu yüzden 2. seçeneği arıyordum ben de, yani zaten reklamsız birkaç site var ki tek tük reklam olsa bile sorun yok, sadece resimleri otomatik indirme yöntemi arıyordum. Bildiğin bir uygulama vb varsa önerebilir misin?

Maalesef. Hiç bu tarz bir arayış içine girmemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı