Fotoğrafların tarihi değiştirmeden nasıl kopyalanır?

Fronzy

Centipat
Telefonumdaki resimleri bilgisayar aracılığı ile flashbelleke atıyorum fakat geri telefonuma göndermek istediğimde tarihi gönderdiğim tarih oluyor ve tarihi değişiyor. Böyle olunca en üstte gözüküyor ben çektiğim tarih ile aynı kalsın istiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Resimleri telefonunuzdan bilgisayarınıza aktardığınızda onları bir klasöre yerleştirin bu klasörü telefon yerine direkt olarak bilgisayarınıza bağlı bir cihazdan açmayı deneyin.
Resimleri bu klasörden düzenledikten ya da açtıktan sonra değişiklikler yapmadan saklayı.n Bu şekilde dosyaların değiştirilme tarihi yenilenmeyebilir.
Bu dosyaları flash belleğe geri aktarırken dosyaların içeriğini değiştirmemelisiniz. Yani dosyanın içeriğini değiştirmeden sadece kopyalayarak veya taşıyarak flash belleğe aktarmalısınız.

Telefonun ve bilgisayarin takvim ayarlarini istedigim gibi yapip resimlerini nereye atmak istersen atyosun ve işlem tamamlandikdan sonra takvimi eski haline getiriyorsun.

Her resim için ayrı ayrı bunu yapmak zor olur.
Telefonun ve bilgisayarin Takvimini resimin orjinal takvimine ayarliyorsun ve istedigin bilgisayara(yada bilgisayardan telefona) resimlerini atiyorsun bunun neresi zor?

Geri
Yukarı