Fotoğraftan yazı kaldırma

khalannz7

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, fotoğraftan yazı kaldırmak isityorum ama başlıktaki kadar basit değil aslında. Bir ürün var internette ve bu adam kendi firmasının adını yazmış resmin her yerine hakkı olmamasına rağmen resmi almam gerekiyor CS6 ile kendim denedim olmadı AI'ları kullandım onlar bile yapamadı ne önerirsiniz?

Merhaba, fotoğraftan yazı kaldırmak isityorum ama başlıktaki kadar basit değil aslında. Bir ürün var internette ve bu adam kendi firmasının adını yazmış resmin her yerine hakkı olmamasına rağmen resmi almam gerekiyor CS6 ile kendim denedim olmadı AI'ları kullandım onlar bile yapamadı ne önerirsiniz?
Fotoğrafı yollarsanız yardımcı olabilirim sanırım.

Çektigi fotografa firmasinin adini koymaya hakkı yok mu?

Fotoğrafı yollarsanız yardımcı olabilirim sanırım.
Bu evrensel bir ürün hocam böyle bir şey yapmaya hakkı yok diyemem tabii ki ama ona ait bir ürün değil, nasıl yaptığınızı öğretirseniz sevinirim diğer ürünler içinde lazım :(

Dosya Ekleri

• 71-5d1-1.jpg
    71-5d1-1.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı