SteelSeries Nova 4 vs Steelseties Nova 4X

Arroiiz492

Zeptopat
Daha fazla  
Kablosuz kulaklığa geçmeyi düşünüyorum, SteelSeries Nova 4 ve 4X arasında yaklaşık 1000 liralık fark var. 4X alırsam bilgisayarda yazılım, sürücülerde vb. problem olur mu? 4X yerine 1000 lira daha koyup Nova 4 almak daha mı mantıklı?

Son düzenleme:
Kablosuz kulaklığa geçmeyi düşünüyorum, SteelSeries Nova 4 ve 4X arasında yaklaşık 1000 liralık fark var. 4X alırsam bilgisayarda yazılım, sürücülerde vb. problem olur mu? 4X yerine 1000 lira daha koyup 4 almak daha mı mantıklı?
4X Xbox destekliyor olması lazım Amazonda dediğine göre PC'de destekliyor.

4X Xbox destekliyor olması lazım Amazon'da dediğine göre PC'de destekliyor.

Evet destekliyor ama sürücülerde mikrofonda falan Nova 4'ten farkı var mı ve bilgisayarda kullanımda herhangi bir olumsuzluk olur mu onu merak ediyorum.

Kablosuz kulaklık gerçekten çok rahat kendim G733 kullanıyorum gayet de memnunum eğer imkanınız varsa kablosuz herhangi bir kulaklık alabilirsiniz.

Logitech pek tercihim değil. Ama bütçeyi arttırırsam düşünebilirim.

Logitech pek tercihim değil. Ama bütçeyi arttırırsam düşünebilirim.
Logitech ses konusunda kalitelidir, hatta büyük markalar arasında en iyisi ses konusunda, SteelSeries'de iyidir nova serisi başarılı.Şuan G935 denilen fosil kulaklığı bile Razer'ın en iyi kulaklıkligindan daha iyi iş yapıyor .
Evet destekliyor ama sürücülerde mikrofonda falan Nova 4'ten farkı var mı ve bilgisayarda kullanımda herhangi bir olumsuzluk olur mu onu merak ediyorum.
Onu bilmiyorum bence sıkıntı olmaz ama sözüme güvenme redditte R/STEELSERİES sayfasına konu açarsanız size kesinlikle daha iyi yardımcı olucaklardir hocam.

Logitech ses konusunda kalitelidir, hatta büyük markalar arasında en iyisi ses konusunda, SteelSeries'de iyidir Nova serisi başarılı. Şu an G935 denilen fosil kulaklığı bile Razer'ın en iyi kulaklıkligindan daha iyi iş yapıyor.

Onu bilmiyorum bence sıkıntı olmaz ama sözüme güvenme Reddit'te r/steelseries sayfasına konu açarsanız size kesinlikle daha iyi yardımcı olacaklardir hocam.

Tamamdır teşekkürler.

Bu arada renk dışında bir farkı olduğuna dair bilgi olmadığını söyleyen var kullanan tecrübeli biri varsa yoruma açığım.

Bu arada Nova 4X aldım bugün elime ulaştı bilgisaayrda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sadece ses kalitesi açısından yetersiz gelebilir. Ben Logitech G332 kullanıyordum ondan sonra ses açıkçası olumsuz anlamda biraz değişik geldi resimdeki EQ ayarıyla daha iyi oldu. CS2 de gayet güzel performans sergiledi. Bu arada bildiğim kadarıyla Nova 4'lerde chatmix tekerleği yok sanırım o açıdan gayet avantajlı Nova 4 alacaksanız 4X tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• 1714766009009.png
    1714766009009.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Tamamdır teşekkürler.

Bu arada renk dışında bir farkı olduğuna dair bilgi olmadığını söyleyen var kullanan tecrübeli biri varsa yoruma açığım.

Bu arada Nova 4X aldım bugün elime ulaştı bilgisaayrda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sadece ses kalitesi açısından yetersiz gelebilir. Ben Logitech G332 kullanıyordum ondan sonra ses açıkçası olumsuz anlamda biraz değişik geldi resimdeki EQ ayarıyla daha iyi oldu. CS2 de gayet güzel performans sergiledi. Bu arada bildiğim kadarıyla Nova 4'lerde chatmix tekerleği yok sanırım o açıdan gayet avantajlı Nova 4 alacaksanız 4X tavsiye ederim.

Hocam normaldede zaten çoğu kulakliklar (hepsi değil) kutudan çıkmış ilk halleri kötü olur şuan piyasada fazla plug and play kulaklık yok (plug and play = direk tak , uygulama ve EQ kullanmadan tatmin edici sese sahip olan kulaklıklar)

Var mı bildiğiniz plug and play kablosuz kulaklık?
Kablosuz değilde kablolu var, oda pc38x. Eğer EQ yapmayi bilmiyorsanız Razer'ın kulaklıkları iş görür çünkü hazır EQ presetleri kaliteli, ama onun içinde driver yüklemen gerekiyor oyuzden Plug and play olarak geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı