Disney+ Fox Kids çizgi filmleri Disney+’a eklenecek mi?

GraphiX

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.

Disney+ açılalı baya zaman oldu, açıldığından beri takip ediyorum sürekli eski diziler filmler ekleniyor. Hatta Türk Filmleri bile eklediler.

Ama benim asıl merak ettiğim şu:

Şimdi 2019’da Disney, Fox’u aldıysa Fox Kids’in çizgi filmlerini de almış olmuyor mu mantıken? Artık tutmayan veya 50 kere tekrarı verilen YouTube'dan falan bedava izleyebileceğimiz dizi ve filmlerin yerine Çılgın Korsan Jack, Afacan Louie, Ciyak Kedi, Kene, Diabolik vs. gibi yapımları bize sunsalar daha güzel olmaz mıydı?

22.jpg
03.jpg
09.jpg
08.jpg
06.jpg
24.jpg
23.jpg
10.jpg

Aslında Disney 2019'da sadece Fox'u aldı, Fox Kids'i ise 2001'de satın aldılar. Hatta daha sonra kanalın adını Jetix olarak değiştirmişlerdi.

Eki Görüntüle 1658793

Onca şeyden sadece Marvel çizgi filmlerini sunuyorlar maalesef.

Nasıl yani anlamadım? Jetix'te bu Fox Kids serileri çıkıyordu belirli bir süre de yayınlandı hatta. Sonra kaldırdılar.
Bir kısmını da kardeş kanalı vardı Jetix Play oraya aktardılar amaa Marvel serileri Marvel'dan gelmedi mi mesela? Disney Marvel'ı satın alındığı zaman. Spider-Man X-Men falan da var Disney+'ta bakıyorum hepsi yarım yamalak dublajı eksik, sezonları eksik vs. Şimdi diyorsun ki hepsi 2001'de alındı.

Neyse kardeş sağ olasın. İyice kafamı bulandırdın.

Son düzenleme:
Nasıl yani anlamadım? Jetix'te bu Fox Kids serileri çıkıyordu belirli bir süre de yayınlandı hatta. Sonra kaldırdılar.
Bir kısmını da kardeş kanalı vardı Jetix Play oraya aktardılar amaa Marvel serileri Marvel'dan gelmedi mi mesela? Disney Marvel'ı satın alındığı zaman. Spider-Man X-Men falan da var Disney+'ta bakıyorum hepsi yarım yamalak dublajı eksik, sezonları eksik vs. Şimdi diyorsun ki hepsi 2001'de alındı.

Neyse kardeş sağ olasın. İyice kafamı bulandırdın.

Evet, 2001’den beri bu seriler Disney’de. Marvel serileri de bu zaman Disney’e geçmişti. 2009’da Disney XD piyasaya çıkana kadar Disney bu serileri kanallarında yayınlıyordu.

Maalesef bu eski animasyonların telifleri biraz sıkıntılı. Ondan büyük ihtimalle gelmez.

Disney ve satın almış olduğu stüdyoların 80 senelik yapımları bile varken niye bunlarda telif hakkı sorunu olsun ki. Sahibi zaten bunlar.

Son düzenleme:
Hulu birleşmesi sonrasında The Tick ABD'de Disney+’a eklendi umarım diğer Fox Kids ve Jetix şovları da en kısa zamanda eklenir.
thetick_fuckdisney.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı