Foxconn 45cmx/45gmx/45cmx-k sisteme yeni ekran kartı

HERVORAGEND

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba eski bir masaüstü bilgisayarım var bunu yükseltmeyi düşünüyorum ama bütçem kısıtlı. Oynadığım oyunlar; Knight Online, CS:GO, Dota 2. Genel olarak %90 bunları oynuyorum bu oyunları göz önüne olarak darboğaz vs. olur mu? Yorum yaparsanız sevinirim.
Sistem özelliklerim şöyle;
Anakart: Foxconn 45cmx/45gmx/45cmx-k
RAM: 3GB DDR2 1333 MHz
İşlemci: Core2 Duo 2.6 GHz

Aklımda olan ekran kartları şu şekilde;

Monitor olarak da şöyle uygun bir şey düşünüyorum;
AOC E2270SWHN 21.5" 5ms (Analog+HDMI) Full HD Led Monitör Fiyatı

İlerleyen zamanda sistemi yavaş yavaş yükseltmeyi düşünüyorum. Bütçem şu an hepsine birden yetmiyor. İlerleyen zamanlarda DDR4 destekleyen bir anakart alıp Skylake sisteme çevireceğim. Şimdilik istediğim şey anakartı yükseltip oyun oynarken high ayarda akıcı bi şekilde oynayabilmek.

(Not: GTA 5'i de low ayarda falan bile bir kere oynasam yeterli :) )

++++

Yardımcı olabilcek biri yokmu

"İlerleyen zamanda sistemi yavaş yavaş yükseltmeyi düşünüyorum. Bütçem şu an hepsine birden yetmiyor. İlerleyen zamanlarda DDR4 destekleyen bir anakart alıp Skylake sisteme çevireceğim. Şimdilik istediğim şey anakartı yükseltip oyun oynarken high ayarda akıcı bi şekilde oynayabilmek.

(Not: GTA 5'i de low ayarda falan bile bir kere oynasam yeterli :) )"

İnternet kafeye gidip oynayabilirsin bir kereliğine ^.^

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı