Foxconn 45cmx/45gmx/45cmx-k anakart R7 250 ve 250X Uyumu

ramazan umut

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba önceden de konu açmıştım ancak sistemi tam olarak yazmayı unuttuğum için çok net bir cevap alamamıştım. Şimdi tam olarak yazıyorum lütfen yardım edin neredeyse en ufak bir fikrim bile yok ekran kartları hakkında.

Anakartım: Foxconn 45cmx/45gmx/45cmx-k
İşlemci: İntel core 2 duo E4600

Bu sisteme yeni bi ekran kartı takmak istiyorum Msı r7 250 buna uyar mı ? Yada 250x'i ?

yardım edicek arkadaş yokmu ?

O işlemci R7 250X'i kaldırmakta güçlük çekebilir. Ben para biriktirip yeni sistem almanızı tavsiye ederim. Bendede eski mimari bir sistem var ve bende R7 250X taktım sistemime. Performans ciddi derece arttı fakat tam performans alamıyorum karttan.

Merhaba önceden de konu açmıştım ancak sistemi tam olarak yazmayı unuttuğum için çok net bir cevap alamamıştım. Şimdi tam olarak yazıyorum lütfen yardım edin neredeyse en ufak bir fikrim bile yok ekran kartları hakkında.

Anakartım: Foxconn 45cmx/45gmx/45cmx-k
İşlemci: İntel core 2 duo E4600

Bu sisteme yeni bi ekran kartı takmak istiyorum Msı r7 250 buna uyar mı ? Yada 250x'i ?

yardım edicek arkadaş yokmu ?
Hocam o sisteme masraf yapmayın bence cidden paranıza yazık olur. Tatmin olmazsınız

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı