Foxconn A6GMV anakarta hangi işlemci ve ekran kartı uyumludur?

Oywle

Hectopat
Arkadaşlar anakartım Foxconn A6GMV bu anakartına hangi işlemci ve ekran kartı uyumludur? GTA V gibi oyunlarda sorun çıkarmayacak sekilde yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Phenom 2 ve Athlon 2 işlemcileri destekliyor. Ayrıca alacağınız herhangi bir ekran kartını da kullanabilirsiniz. PCI Express olsun yeter.

Yukarıda yazdığım işlemci modellerini destekliyor sadece ve de o ekran kartlarına darboğaz yapar alacağı işlemci.
Evet şimdi baktım desteklemiyormuş.
Anladım pek anlamıyorum bilgisayardan dediğinizi dikkate alacağım

Sizin öneriniz nedir gta v de kasmicak sekilde

Athlon II ve GT9800 veya GT710 tercih edilebilir. 40 FPS civarlarında oynarsınız diye düşünüyorum.

Bu birleşenler acaba gta v de kasma yaratırmı
30-40 FPS arasında oynarsınız diye tahmin ediyorum. Yer yer özellikle çatışmadayken 20 FPSye düşüp takılmalar olabilir fakat onun dışında sürekli takılacağını sanmıyorum. 720P monitör kullandığınızı varsayarak kasmadan oynarsınız gibi.

30-40 FPS arasında oynarsınız diye tahmin ediyorum. Yer yer özellikle çatışmadayken 20 FPSye düşüp takılmalar olabilir fakat onun dışında sürekli takılacağını sanmıyorum. 720P monitör kullandığınızı varsayarak kasmadan oynarsınız gibi.
Anladım peki bu anakarta gtx serisi bi ekran kartı olmazmı yani daha iyi performans icin

Yeni konular

Geri
Yukarı