Foxconn G31 Uyumlu Ekran Kartı Önerisi

Battleship353

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir / Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Şu an Öğrenciyim ama Yazılım Mühendisi
Merhabalar hocam. Foxconn g31mv n15235 modelli anakartım bulunuyor. Ekran kartım 6 ay önce yandı. Artık dönem oyunlarını geçtim 2004 eskisi oyunları audio hatasından dolayı açmıyor.

Yeni bir ekran kartı almak istiyorum. Asus HD 7850 256 Bit 2 Gb ve Asus Gtx760 256 bit 2 Gb arasında Kaldım. Fiyatları aynı neredeyse. Bu ekran kartları benim anakartıma uyacak mı ?

Darboğaz, sistem yavaşlaması olabilir mi ? Bütçem 550 - 600 Tl arası, anakartımda sorun yapmayacak bir ekran kartı önerir misiniz ve Türkiye de bulunuyor olması beni çok sevindirir. :) :)

Tekrardan teşekkür ediyorum hocam. ( Ali abi veya Recep abi )

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde yardımcı oluruz. İlk olarak işlemciniz nedir ve o anakartın PCI Express sürümünden dolayı büyük ihtimal o ekrankartları çalımıyacaktır. Birde minimum 500 watt kaliteli bir güç kaynağınızın olması gerekmektedir.

Hocam İşlemci İntel core 2 Duo E4500 2.20 gHz 2007 yılı bilgisayar. Güç kaynağım 300 w ama Psu 750+ olarak değiştireceğim, 650 Ti ne dersin ?
Baya övülen bir kart. Grafik işlemcisi bana iyi geldi 196 Bit'le idare edilebilecek son dönem oyunlar 50-60 Fps High. Tabi benim High almam imkansız oluyor bu Ramle, bu İşlemciyle :D 650 Ti ve HD 7790 da gözüme iyi gözüktü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı