Foxconn G31MPX işlemci yükseltme

BerkeArik

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Benim sorum şu olacak. Şu anda kullandığım bilgisayarda "Foxconn G31MPX" anakartı kullanıyorum. Üstündeki işlemci "İntel Pentium E6300"(2M Önbellek, 2.80 GHz, 1066 MHz Veriyolu Hızı), şuanda belirteceğim işlemci ile değiştirmek istiyorum. İsmi:"Intel Xeon E5450"(12M Önbellek, 3.00 GHz, 1333 MHz Veriyolu Hızı). Sizce değişime değer bir durum mudur? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Yardım edicek kimse yok mu?

Başka bir konunun altında(Foxconn G31MPX İşlemci Önerisi) yazın 5-6 bin TL'lik sistem toplayacağını söylemişsin. Bence bir kaç ay daha idare et. O sisteme ölü yatırım olur. :)
5-6 bin tl lik sistemi ben okula götürücem ama. bu evimde olucak bi bilgisayar yani alıcağım işlemci bana zarar olmıcak gidene kadar yetsin istiyorum

O zaman kesinlikle alın. Zamanının 4 çekirdekli sağlam işlemcilerinden. Farkını bariz derecede hissettirir. :D

Kaldırır ama eğer ekran çözünürlüğünüz 1080p ise gta vice city havasında gta 5 oynarsınız. :D 720p'de oynuyacaksanız bir kaç ayar açabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı