Foxconn G31mvk SATA3 desteği

kdrakyz138

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba sorum çok kısa, Foxconn G31mvk anakart kullanıyorum SATA3 SSD destekler mi? SATA 3 desteği var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Hacım eyvallah her türlü soruma cevap veriyorsun. Ama nereden ben bunu kontrol ederim hangi başlığa bakmam lazım. AIDA, HWiNFO gibi programlar kullandım ama anlamadım aynı şekilde işlemci çipsete ve güney yonga kontrol de ettim ama SATA2 veya SATA3 yazısı görmedim.

Anakartın üretici sayfasında yazar. SATA II desteğine sahip. Benim anakartımda SATA II desteğine sahip. SSD'de aldığım maksimum hız 270 MB/sn ile sınırlı.

Bazı satış sitelerinde veya direk anakart hakkında yazılan bilgilerde SATA 3 Gb/s var, bu da SATA 2 demek. SATA 3 ise 6 Gb/s ile gösterilebilir.

Anakartın üretici sayfasında yazar. SATA II desteğine sahip. Benim anakartımda SATA II desteğine sahip. SSD'de aldığım maksimum hız 270 MB/sn ile sınırlı.

Hacım anakartın üreticisi sayfayı kapattı bakamıyoruz. Arkadaşlar muhtemel böyle bir fark olacak. Soldaki SATA2 SSD Samsung 850 EVO, sağdaki benim HDD türevi 7200RPM bir harddisk. Almaya değer mi acaba? Alacağım SSD 270TL civarı.
1614887421040.png

Arkadaşlar yanlış olmasın benim değerlerim budur.
1614887922894.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı