Foxconn G31MX Anakarta Yeni Ekran Kartı

SiTiX

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı alacağım. Eski bir PC'ye sahibim. Anakratımın PCIe slotunu falan bilmiyorum ve bellek tipi DDR2 (ekrankartı) görünüyo. DDR3 bir ekran kartı alsam PCIe 2 çalışır mı ?

20141231_200150 (1077 x 807).jpg

20141231_200206 (1077 x 807).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Foxconn'un anakartları uyum konusunda en kötü anakartlar. Ekran kartı öneririz fakat taktığında ekrana görüntü gelmeyebilir. Bu yüzden iade edebileceğin Vatan gibi bir yerden al ya da götürüp yerinde dene. Tecrübe ile sabittir.

Çalışır. İşlemcinizi , bütçenizi ve güç kaynağınızı belirtmelisiniz.
İşlemci:İntel Pentium Dual E2220 2.4 GHz
Bütçe:200-250(730 falan)
Güç Kaynağım:230Wat
Ram:2Gb DDR2 2.sinide alcam ekran kartının yanında

Foxconn'un anakartları uyum konusunda en kötü anakartlar. Ekran kartı öneririz fakat taktığında ekrana görüntü gelmeyebilir. Bu yüzden iade edebileceğin Vatan gibi bir yerden al ya da götürüp yerinde dene. Tecrübe ile sabittir.
Zaten vatandan almayı planliyorum götürüp yerinde denemedn kastınız nedir

730 almak istiyorum ama güç kaynağımda 6 veya 8 pim güç çıkışı yok mümkünse ektradan güç bağlantısı istemeyen bir ekran kartının(730) vatan bilgisayar linkini verirseniz sevinirim.730 dışında dah iyi bir öneriniz varsa yazabilirsiniz.Ve boşta molex çıkışımda yok (1 tane var heralde) molex to 6 pin oda olmaz :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı