Foxconn G31MXP driver güncelleme

cem canbey

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar iyi akşamlar: Bende Foxconn G31MXP driver güncelleme arıyordum bu sayfaya geldim ama bahsedilen linklerden driver indiremedim :( bu yüzden sizleri rahatsız ediyorum. Windows 7 için
1-Foxconn G31MXP'ye ait özellikle ses kartının orijinal driverini arıyorum zira ne yaptıysam olmadı bazı YouTube videolarında ses gelmiyor Realtek'in o software yazılımını ne yaparsam yapayım bir türlü yükleyemedim sorun hoparlör ayarlarında ama o software kurulmadığı için pek çok yerde ses sorunum olmamasına rağmen bazı eski YouTube videolarında ses alamıyorum. 250 MB 300 500 MB'lik pek çok driver indirip yükledim ama! Realtek'in o kendi programı bir türlü kurulmadığı gibi ses sorunumuda düzeltemedim:(
2-Win 7 kullanıyorum ama 4000 RAM olmasına rağmen anakartımın BIOS'unu güncelleyemediğim için RAM desteğini alamıyorum evet 2 sorunum 2 sıkıntım nedeniyle bunları yazıyorum yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür eder sevgiler saygılar sunarım.

Ne demek, her zaman. Yalnız sorun olursa ya da sorun çözülürse yazın aksi taktirde mesajlarınız birleşir ve bildirimi bana gelmez. Yani bu vakitten sonra çözülürse ya da sorun olursa yazmaya özen gösterin. :)

Geri
Yukarı