Foxconn G31MXP için Ekran Kartı Önerisi

Blodreina

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler.
Anakart modelim Foxconn G31MXP, bu ana karta uygun bir ekran kartı (2 GB) öneriniz var mıdır?
  • İşlemci modelim Q8400 2.66 GHz.
  • RAM: 4GB.
Şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
bende de o anakarttan var o ekran kartından alıcaktım abim şey dedi o ekran kartı gddr5 sendeki anakart ise ddr3 uyum sağlamaz yani dedi
Boş yapmış. Ekran kartındaki DDR'ın anakarttaki DDR ile alakası yok çünkü yeryüzünde GDDR5 anakart yok. İstediğin ekran kartını (darboğaz yapmadığı sürece) takabilirsin.

Boş yapmış. Ekran kartındaki DDR'ın anakarttaki DDR ile alakası yok çünkü yeryüzünde GDDR5 anakart yok. İstediğin ekran kartını (darboğaz yapmadığı sürece) takabilirsin.
Dar boğaz yapıp yapmayacağını nereden anlayabilirim?
Birde benim ana kartım pcı 2.3 pcı 3 ekran kartı takarsam ne gibi farklılıklar oluşur yada sıkıntı olur mu?

Dar boğaz yapıp yapmayacağını nereden anlayabilirim?
Birde benim ana kartım pcı 2.3 pcı 3 ekran kartı takarsam ne gibi farklılıklar oluşur yada sıkıntı olur mu?
Bu işlemciyle darboğaz yapmaz merak etme. PCI-E sürümü konunuzda bir sıkıntı olmaz hiç merak etmeyin. Bu arada GT 1030 alırsan daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı