Foxconn G41MX- G41MX/K BIOS güncelleme

sonicnix

Centipat
Merhabalar ben biraz araştırma yaptım BIOS güncelleme için anakart modeline bakmak gerekiyormuş. Anakart modeline bakmak içinde başlata sistem bilgisi yazıp özetten bakılıyormuş. Ben yazdım ama sadece o. E. M. Yazıyor sonra CPU Z'den bakayım dedim Allah'tan orada yazıyordu. Anakartım Foxconn G41MX- G41MX/K. Bir video açayım dedim öğrenmiş olurum. Google'ye anakart modelini yazıp sonrasına BIOS Update yazıyormuşuz. Ben yazmama rağmen çıkmadı yabancı videolar çıktı ne yapmam gerek? Yabancı videoları mı izlesem? Önce sizin tavsiyenizi almak isterim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar eski bir kartın bios versiyonunu güncellemek ne işe yarayacak bilmiyorum aksine zararı da olabilir yanlış bir şey yaparsan. Sorun yaşamıyorsan elleme bence. Yine de istiyorum diyorsan link burada.
Yok, yok sorun yaşamıyorum kesinlikle ama geçen açtığım forumda işlemcim sadece google açıkken 70 derece demiştim o yüzden BIOS güncelle dediler oyundayken fln 100 DERECE oluyor :(

Bunu yapmanın sorununa çözüm olacağını sanmıyorum. Bence kasa havalandırması için yeni fanlar almak, yapmadıysan macun değiştirip temizlemek senin için daha güvenli ve garanti bir çözüm olacaktır. Bence boşver biosla oynama.

Yeni konular

Geri
Yukarı