Foxconn G41MXE Anakarta Overlock Yapma

alditore

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere bu anakarta overlock yapamıyorum. İntel Quad Core Q6600 LGA 775 soketli eski nesil ama iyi sayılabilecek bir işlemcim var. Yaklaşık 2 yıl önce anakartımın onboard ses ve görüntü kartı yanmıştı bende yeni ekran kartı ve dandik bir ses kartıyla işimi hallediyordum. Bu ses kartı da yanınca yeni anakart almaya karar verdim. Ama alırken aklımda hiç overlocka müsait mi ya da overlock yapılır mı düşüncesi yoktu. Overlock yapmaya niyetlendim, internetten araştırmalar yaptım, videolar izledim falan derken biraz bir şeyler öğrendiğimi düşünerek girdim BIOS'a. Videoalarda izlediğim seçeneği ya da benzer olan yazıları bulamadım. Masaüstünden yapmaya çalıştım o da olmadı. En sonunda anakartın WEB sitesinden BIOS ayarlarını yapabileceğim bir program indirdim. İndirme sebebimde izlediğim videolardan birinde bu program sayesinde overlock yapabilmesiydi. İndirdikten sonra programı açtım ve sistem uyumsuzluğu mesajı verdi. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı