Foxconn G41MXE Boot menü

kerem8214

Hectopat
Lütfen söyleyin kafayı yiyeceğim yoksa. Bu anakarta Boot nasıl atılıyor? Hiçbir şekilde bulamadım. Oysa daha önce atmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot hata veriyor ise yani format atmaya çalışıyorsanız direkt olmaz. Aşağıdaki videoyu izleyin. (Format içinse.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer usb hazır ise ESC olması lazım açılırken basacaksın oradan usb belleğini seçeceksin.
Onu yaptığım zaman an operating system wasn't found falan diyor
Hocam aynı anakart bende var, ESC tuşu ile açıyorsunuz Boot menüyü.
Hocam orayı açıp flaş belleği seçtikten sonra karşıma an operating system wasn't found falan diyor
Boot hata veriyor ise yani format atmaya çalışıyorsanız direkt olmaz. Aşağıdaki videoyu izleyin. (Format içinse.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maalesef bilgisayarı açamıyorum. Kardeşim format atmaya çalışırken bozmuş sanırım, kurulum yapılmıyordu. Ben de otg kablosu ile ISO2 usb uygulamasından yazdırdım isoyu. Onla deniyorum yapmayı

Onu yaptığım zaman an operating system wasn't found falan diyor

Hocam orayı açıp flaş belleği seçtikten sonra karşıma an operating system wasn't found falan diyor

Maalesef bilgisayarı açamıyorum. Kardeşim format atmaya çalışırken bozmuş sanırım, kurulum yapılmıyordu. Ben de otg kablosu ile ISO2 usb uygulamasından yazdırdım isoyu. Onla deniyorum yapmayı
UBS'ye yazarken bir hata olmuş olabilir hocam, tekrar deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı