Foxconn G41MXE(-K)'e Uygun Sistem Tavsiyesi

wwweee33

Hectopat
İyi günler.

Foxconn G41MXE(-K) Anakartına sahibim. 4 GB DDR3 RAM ve Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8400 @ 2.66GHz (4 CPUs) işlemciye sahibim. Sapphire HD7850 o.c ve 600 W civarı kaliteli bir PSU almayı planlıyorum. Bu değişiklikler yeni çıkacak oyunları high ayarlarda bile olmasa da oynamamı sağlar mı? Yeni çıkacak oyunlardan kastım GTA (sistem dayanmaz :D) BF4 vb. tarzda oyunlarda. Bütçem tamamen 500-700 arası. Bu bütçe için sizin önerileriniz var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
500 W çok az en az 600. O da en az. Neredeyse tüm oyunları ultrada oynatacak bir ekran kartının 500 W psu ile çalışacağını düşünmüyorsunuz değil mi? Daha önce 500 W kullanıp ekran kartını bozanlar var Donanım Haber'de. İhtiyacınız 600 W ise siz 700 W kullanın ki daha az yıpransın.

- - - Güncellendi - - -

Birde Psular da bir damga gibi bir şey vardı. Adını hatırlamıyorum. 700 W diyip 400 W olan Psular var. Alırken dikkat edin.

500 W çok az en az 600. O da en az. Neredeyse tüm oyunları ultrada oynatacak bir ekran kartının 500 W psu ile çalışacağını düşünmüyorsunuz değil mi? Daha önce 500 W kullanıp ekran kartını bozanlar var Donanım Haber'de. İhtiyacınız 600 W ise siz 700 W kullanın ki daha az yıpransın.

- - - Güncellendi - - -

Birde Psular da bir damga gibi bir şey vardı. Adını hatırlamıyorum. 700 W diyip 400 W olan Psular var. Alırken dikkat edin.

Ben arkadasın bütçeye göre söyledim. Neden çalışmasın GTX 660, kaliteli gerçek 500W Psu ile çalışır. 600 olsa daha iyi tabi ki.

Daha önce ekran kartını bozanlar olmuş. Zaten psular ihtiyaçtan biraz daha fazla alınır ki çok zorlamasın. Bakın bugün en ucuz berbat ekran kartları bile en az 400 W istiyor. GTX 660 çok iyi bir kart aslında. O yüzden 600 w üzerinde kaliteli bir psu alın.

GTX 660 Güzel Bir Kart fakat benim almayı düşündüğüm kart 256 bit ve önerdiğiniz 198bit fark yapmazmı ? Cahil bir açıklama olsada çoğu yeni çıkacak oyunlarda min. 256 bit ekran kartı yazdığı için 256 bit likleri araştırdım ve GTX serisi o düzeyde pahalı geldi.

- - - Güncellendi - - -

- - - Güncellendi - - -

Psularda Sizin Bahsettiğiniz Verimlilikmi +80 olanından alacağım ve 600W düşünüyorum.

- - - Güncellendi - - -

Ben arkadasın bütçeye göre söyledim. Neden çalışmasın GTX 660, kaliteli gerçek 500W Psu ile çalışır. 600 olsa daha iyi tabi ki.

vatan bilgisayardan alabileceğim uygun bir psu önerirmisin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı