Foxconn G41MXE RAM desteği

Aynı anakart bende var DDR3 1333MHz 4 GB RAM aldım uyuyor.

Peki tek slotta 4 GB RAM mi yaptınız, yoksa 2+2 olarak yaptınız? Bende de bu anakarttan var. Eski bilgisayarımı canlandırmak istiyorum o yüzden sordum.
Aynı anakart bende var DDR3 1333MHz 4 GB RAM aldım uyuyor.

Peki tek slot ta 4 GB RAM yaptınız yoksa 2+2 olarak yaptınız bende de bu anakartan varda eski PC'imi canlandırmak isitoyurm o yüzden sordum.

Son düzenleme:
Peki tek slotta 4 GB RAM mi yaptınız, yoksa 2+2 olarak yaptınız? Bende de bu anakarttan var. Eski bilgisayarımı canlandırmak istiyorum o yüzden sordum.

Peki tek slot ta 4 GB RAM yaptınız yoksa 2+2 olarak yaptınız bende de bu anakartan varda eski PC'imi canlandırmak isitoyurm o yüzden sordum.
hocam şu an 4+1 5gb ram takılı 4+4 8gb ram yapıcam sıkıntısız çalışıyor

Max 1333 hocam.
Ayrıca 4 GB destekliyor. 2 2 olarak.
Ve LGA 775.
Eğer işlemci alacaksanız LGA 775 bakın.
771'lerde oluyor modlu olarak.
Eğer böyle bir sistem kurıcaksanız Xeon araştırın derim.

Hocam internette böyle yazıyordu.

RAM.
Max supported size.
4 GB.
Features.
Dual Channel Memory architec ture.

Aynı anakarta sahibim 4+4 1333 MHz DDR3 RAM kullanabiliyorum sorunsuz. 8 GB destekliyor.

merhaba hangi ram markasını kullanıyorsunuz 4+4 olarak var ise link bırakırsanız çok sevinirim ben de alacağım.
Buyur dostum . Ayni anakarta sahibim ben de bu ramle 2x4 kullaniyodum . Daha bugun baskasina yaptim

Max 1333 hocam.
Ayrıca 4 gb destekliyor. 2 2 olarak
Ve lga 775
Eğer işlemci alıcaksanız lga 775 bakın.
771 lerde oluyor modlu olarak.
Eğer böyle bir sistem kurıcaksanız xeon araştırın derim.

Hocam internette böyle yazıyordu

RAM
Max Supported Size
4 GB
Features
dual channel memory architec ture
Ayni anakarti kullaniyorum 2+2 degil 2 x 4 yani toplamda 8 gb lik kingston ram takili benimkinde..
Düzeltme bir bilgi olarak dursun burda..

Buyur dostum. Ayni anakarta sahibim ben de bu RAM'le 2x4 kullaniyordum. Daha bugün baskasina yaptim.

Hocam konuyu hortlatıcam ama benim mxe/k anakartında çalışmadı o RAM?

Yeni konular

Geri
Yukarı